Atrakcje Zakopane i okolica

Malowniczy krajobraz Zakopanego to nie jedyna zaleta, która z roku na rok przyciąga ogromną ilość turystów z całego świata. Niepowtarzalny góralski klimat, przepiękne stroje regionalne, pyszne jedzenie, góralski śpiew i taniec budzący zachwyt u wszystkich turystów wypoczywających w Zakopanem i okolicach.

Miasto Zakopane, a także pobliskie miejscowości organizują przeróżne imprezy, koncerty, a także spotkania. Nie brakuje również atrakcji rozrywkowych o każdej porze roku.

Zimowa pora roku oferuje mnóstwo wyciągów narciarskich o różnych stopniach trudności, dla początkujących i bardzo zaawansowanych narciarzy.

Latem, turyści bardzo chętnie odwiedzają baseny termalne, aby zrelaksować się po ciężkim i trudnym zdobywaniu szczytów górskich.

Przepiękne szlaki turystyczne, bajkowa otulina lasów Tatrzańskiego Parku Narodowego, niesamowita panorama Tatr, oczarują każdego z turystów, który zawita na Podhalu.


Figury Woskowe EXPO Krupówki

Wystawa figur woskowych na Krupówkach, to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w Zakopanem. Można udać się tam niezależnie od pogody, jest to zatem idealna propozycja na dni, które nie nadają się na spacer po górach czy narty.
Więcej

Myszogród Zakopane – poznaj wyjątkowy świat myszek

Skorzystaj z magicznego przejścia w górnej części Krupówek, aby dostać się do wyjątkowego świata ponad 1000 malutkich myszek. Zobaczysz tam, na co stać te małe gryzonie, żyjące wśród bajkowych miejsc i obiektów.
Więcej

Akwanarium Zakopane- Podwodny Świat

Zakopane zazwyczaj kojarzy się wyłącznie z górami. Tymczasem, miasto to jest bogate także w inne atrakcje. Jedną z nich jest Akwanarium Podwodny Świat Zakopane, znajdujące się w pobliżu ulicy Powstańców Śląskich.
Więcej

Jaskinie Pawlikowskiego

Tatry to, nie tylko szczyty górskie, na które można się wspinać, ale również wspaniałe jaskinie, do wnętrza których można schodzić na ekscytujące wyprawy. Jedną z nich można odbyć do Systemu Jaskiń Pawlikowskiego.
Więcej

Skutery śnieżne – zimowa atrakcja Zakopanego

Planując urlop w Zakopanem lub w jego okolicach można skorzystać z wyjątkowej oferty, urozmaicającej pobyt turystyczny, w postaci niesamowitej, pełnej adrenaliny wycieczki skuterami śnieżnymi.
Więcej

Egzotyczna Papugarnia

Znajduję się tu wiele gatunków, przepięknych kolorowych papug, a także wiewiórki kanadyjskie, które sami możecie nakarmić i pogłaskać.
Więcej

Mini Club sala zabaw dla dzieci

Miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, znajduje się wiele atrakcji: zjeżdżalnie z mnóstwem kolorowych piłeczek, labirynt z przeszkodami i ogromne klocki.
Więcej

Wyciągi narciarskie w Zakopanem i okolicy

Szukasz wyciągu narciarskiego na terenie zakopanego i okolicy? Wybierz stok odpowiedni dla Ciebie. Trasy dla początkujących oraz zaawansowanych narciarzy.
Więcej

Baseny Termalne

Termy to odpowiednie miejsce do relaksu po ciężkim dniu szusowania na nartach czy górskich wędrówkach. Wybierz baseny odpowiednie dla Siebie. Sprawdź oferty basenów termalnych.
Więcej