Atrakcje Zakopane i okolica

Malowniczy krajobraz Zakopanego to nie jedyna zaleta, która z roku na rok przyciąga ogromną ilość turystów z całego świata. Niepowtarzalny góralski klimat, przepiękne stroje regionalne, pyszne jedzenie, góralski śpiew i taniec budzący zachwyt u wszystkich turystów wypoczywających w Zakopanem i okolicach.

Miasto Zakopane, a także pobliskie miejscowości organizują przeróżne imprezy, koncerty, a także spotkania. Nie brakuje również atrakcji rozrywkowych o każdej porze roku.

Zimowa pora roku oferuje mnóstwo wyciągów narciarskich o różnych stopniach trudności, dla początkujących i bardzo zaawansowanych narciarzy.

Latem, turyści bardzo chętnie odwiedzają baseny termalne, aby zrelaksować się po ciężkim i trudnym zdobywaniu szczytów górskich.

Przepiękne szlaki turystyczne, bajkowa otulina lasów Tatrzańskiego Parku Narodowego, niesamowita panorama Tatr, oczarują każdego z turystów, który zawita na Podhalu.


Baseny Termalne

Termy to odpowiednie miejsce do relaksu po ciężkim dniu szusowania na nartach czy górskich wędrówkach. Wybierz baseny odpowiednie dla Siebie. Sprawdź oferty basenów termalnych.
Więcej

Mini Club sala zabaw dla dzieci

Miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, znajduje się wiele atrakcji: zjeżdżalnie z mnóstwem kolorowych piłeczek, labirynt z przeszkodami i ogromne klocki.
Więcej

Egzotyczna Papugarnia

Znajduję się tu wiele gatunków, przepięknych kolorowych papug, a także wiewiórki kanadyjskie, które sami możecie nakarmić i pogłaskać.
Więcej

Wyciągi narciarskie w Zakopanem i okolicy

Szukasz wyciągu narciarskiego na terenie zakopanego i okolicy? Wybierz stok odpowiedni dla Ciebie. Trasy dla początkujących oraz zaawansowanych narciarzy.
Więcej