Bańska Wyżna noclegi

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Bańska Wyżna noclegi , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Noclegi Bańska Wyżna

Miejscowość położona na pograniczu Nowego Targu, a Zakopanego piękne widoki Tatr i Babiej Góry, to zalety tej miejscowości, które przyciągają coraz więcej turystów.

Noclegi Bańska Wyżna to świetne miejsce na wypoczynek z dala od centrum miasta. Noclegi Bańska Wyżna Szlak Papieski, to między innymi pensjonaty, prywatne kwatery i domki regionalne, a także agroturystyka. Dobra lokalizacja miejscowości daje wiele możliwości na spędzenie aktywnie czasu wolnego. W sąsiedniej miejscowości znajdują się baseny termalne , Termy Szaflary, a także Gorący Potok. Dla wielbicieli rowerów, także znajdzie się odpowiednie miejsce, przygotowane trasy rowerowe od Nowego Targu, aż na Słowację.

Szukając tanie noclegi Bańska Wyżna, znajdą Państwo zakwaterowanie w dobrej ofercie cenowej.

Wybierając noclegi Bańska Wyżna, będą Państwo zadowoleni i wypoczęci, świeże powietrze cudowne widoki będą sprzyjać spacerom w gronie rodziny i znajomych. 

Bańska Wyżna miejscowość

Dawna jej nazwa to Bańska Górna , wraz z sąsiadującą wsią tworzyła przysiółek Szaflar. Dzisiaj są to dwie odmienne miejscowości Bańska Wyżna i Bańska Niżna . Pochodzenie nazwy Bańska wywodzi się od drogi do bań, była to kopalnia w Tatrach. Przypuszcza się, że sama nazwa jest pochodzenia węgierskiego o słowa ,,bonyasz’’.

Bańska Wyżna to miejscowość widokowa z jednej strony piękny krajobraz Babiej Góry, z drugiej natomiast panorama tatr. Miejscowość położona jest ok. 15 km od Zakopanego, z roku na rok Bańska rozwija się pod względem turystycznych, powstają nowe ośrodki agroturystyczne, pensjonaty i kwatery prywatne.

Dla ludzi, którzy cenią sobie ciszę, przestrzeń i spokój z dala od zgiełku i zwartych zabudowań.

Bańska Wyżna posiada jeden wyciąg orczykowy, bliskie położenie basenów termalnych ( Termy Szaflary, Termy Gorący Potok), a także innych atrakcji turystycznych. Miejscowość ta posiada ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci jak również boisko sportowe i siłownie na świeżym powietrzu.

Bańska Wyżna Noclegi

Chcąc podziwiać malownicze Pogórze Gubałowskie, leżące między Czarnym i Białym Dunajcem, warto zdecydować się na noclegi Bańska Wyżna. To cudowna miejscowość, obejmująca północny grzbiet Gubałówki i słynąca ze wspaniałych widoków na Tatry.

Bajeczne noclegi Bańska Wyżna

Szukając miejsc klimatycznych z dozą romantyzmu i wspaniałą naturą wokół, na pewno natrafisz na Bańska Wyżna noclegi. Liczne, dostępne w tym miejscu kwatery, można wynająć w niewygórowanych cenach i cieszyć się przyjemnym czasem wypoczynku. Bańska Wyżna leży blisko innych, atrakcyjnych miejscowości. Korzystanie z opcji, jaką są noclegi Bańska Wyżna, pozwala na wypady np. do Białki Tatrzańskiej i Stacji Narciarskiej Kotelnica Białczańska, Bukowiny Tatrzańskiej z Termami Bukovina, pobliskich Term Gorący Potok przy Bańskiej Niżnej oraz, rzecz jasna, Zakopanego. Bańska Wyżna, to miejsce, z którego zabierzesz wspaniałe wspomnienia i które da Ci możliwość cudownego relaksu.

Bogactwo lokalnej flory i fauny oraz mnogość pobliskich atrakcji, sprawiają, że Bańska Wyżna noclegi są idealne do wypoczynku o każdej porze roku.

Bańska Wyżna to widokowa miejscowość położona nieopodal zakopanego, można podziwiać piękne widoki na Babią Górę i całą panoramę Tatr.

W sąsiedniej miejscowości znajdują się dwa kompleksy basenów termalnych : Termy Szaflary i Termy Gorący Potok.

W odległości około 10 km, znajdują się nowe trasy rowerowe prowadzące na teren Słowacji.

Poczekaj chwilkę...