Apartamenty Kościelisko

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Apartamenty Kościelisko , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Kościelisko - sprawdzone apartamenty

Do najpiękniejszych miejsc noclegowych w polskiej części Tatr bezsprzecznie zaliczają się apartamenty w Kościelisku. To bardzo eleganckie wnętrza, urządzone zgodnie z bieżącymi trendami, łączonymi z tradycyjną sztuką regionalną. Zachowują one góralski styl, ale zapewniają jednocześnie nowoczesne standardy.

Najlepsze apartamenty w Kościelisku

Apartament w Kościelisku to miejsca noclegowe stworzone z myślą o pełnym komforcie gości. Dzięki temu wynajem apartamentów, to rozwiązanie, które pozwala na odpoczynek w pełnym tego słowa znaczeniu – są to bowiem miejsca oferujące nowoczesne usługi hotelowe. Co więcej, są one prowadzone zgodnie z najwyższymi standardami obsługi, dzięki czemu zapewniają poczucie wyjątkowego komfortu i luksusu. Wiele osób decyduje się na apartamenty w Kościelisku z basenem, aby móc spędzać wolny czas również na pływaniu i dbaniu o swoją sylwetkę. Dla zapewnienia sobie pełnego relaksu liczni goście wybierają także apartament z jacuzzi.

Korzystając z opcji, jaką jest wynajem apartamentów, można, nie tylko odprężyć się w przyjemnej atmosferze, ale także zobaczyć wiele interesujących miejsc. W samej wsi Kościelisko można zwiedzić niezwykle urokliwy kościół z drewna, który został zbudowany na początku ubiegłego wieku. Z Kościeliska bardzo łatwo można dostać się również do Zakopanego. Podróż tam zajmuje nie więcej niż 20 min. Udając się do Zakopanego, warto zwiedzić tam liczne zabytkowe kościoły i sanktuaria oraz Muzeum Tatrzańskie i Muzeum Oscypka. Okoliczne wsie i miejscowości pełne są również domów i innych zabudowań stworzonych w tzw. stylu zakopiańskim.

Apartamenty z widokiem na góry

Do podhalańskich wsi udają się miłośnicy gór. To właśnie w takich miejscach, jak Kościelisko apartamenty z widokiem na góry znajdują oni ukojenie i czują się szczęśliwi. Jest to idealne rozwiązanie ze względu na to, że z Kościeliska rozpościera się wspaniały widok na Tatry Zachodnie, jedno z trzech górskich pasm należących do Łańcucha Tatrzańskiego. Najpiękniejszym z punktów widocznych w krajobrazie Kościeliska jest zdecydowanie Giewont. W tej okolicy dostępne są także apartamenty przy dolinach. Samo Kościelisko częściowo położone jest na terenie Doliny Kościelskiej – jej wylot, tzw. Kiry, znajduje się bezpośrednio we wsi. W tym miejscu znajdują się trzy polany: Wyżna Kira Miętusia, Niżna Kira Miętusia i Kira Leśnicka. Również z tego miejsca prowadzą szlaki, z których można podziwiać Dolinę Kościelską w całej okazałości. Oba szlaki oznakowane są na zielono. Opcja, jaką są Kościelisko apartamenty przy dolinach, to zatem świetna okazja do tego, by odbyć pieszą wycieczkę dnem Doliny Kościelskiej do Hali Ornak, gdzie znajduje się schronisko PTTK lub Drogą pod Reglami aż do Zakopanego.

Na aktywny wypoczynek u podnóża Tatr najlepsze są apartamenty w Kościelisku. Stanowią one bardzo dobry punkt wypadowy zarówno do pieszych wycieczek dolinami i polanami, jak i do wypraw wysokogórskich lub po prostu do zwiedzania okolicznych zabytków i muzeów.

Poczekaj chwilkę...