Białka Tatrzańska noclegi

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Białka Tatrzańska noclegi , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Noclegi Białka Tatrzańska

To jedna z wielu miejscowości na Podhalu, która bardzo niedawno rozwinęła się znacząco pod względem bazy noclegowo - rekreacyjno wypoczynkowej. Białka Tatrzańska noclegi to świetny punkt na idealny urlop. Miejscowość posiada wiele pensjonatów, domów wypoczynkowych, willi, domków regionalnych i hoteli. Ta urokliwa wioska w swojej ofercie posiada, także tanie noclegi Białka Tatrzańska. Ceny noclegów zaczynają się już od 25 zł za dobę. Obiekty hotelarskie oferują gościom również noclegi Białka Tatrzańska z wyżywieniem. Turyści mogą korzystać ze śniadania i obiadokolacji w swoim miejscu zakwaterowania, lub kosztować regionalnych dań w pobliskich karczmach i restauracjach.

Białka Tatrzańska noclegi Bania

Białka Tatrzańska słynie również z basenów termalnych, w ostatnich latach powstało wiele ośrodków, oferujących noclegi Białka Tatrzańska blisko term Bania. Termy Bania to idealne miejsce na relaks i wypoczynek w gorących wodach z widokiem na piękne Tatry. Nie tylko letnia pora roku przyciąga  do Białki Tatrzańskiej wielu turystów. Zima to świetna pora roku, znajduje się tu wiele wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności. Blisko stacji narciarskich znajduję się mnóstwo obiektów noclegowych mowa tu o noclegi Białka Tatrzańska blisko Kotelnicy Białczańskiej. To dobry wybór dla osób, które kochają jazdę na nartach czy snowboardzie, od rana do nocy mogą szusować na stoku Kotelnicy, w piękne mroźne dni. Miejscowość Białka Tatrzańska chętnie odwiedzana jest przez zorganizowane grupy osób dorosłych, a także dzieci. Są to głownie obiekty kolonijno wypoczynkowe Białka Tatrzańska dla grup. Noclegi w Białce Tatrzańskiej to wspaniałe miejsce, na urlop z rodziną i przyjaciółmi. Wybierając Białka Tatrzańska noclegi w centrum, znajdą Państwo dla siebie odpowiednią ofertę zakwaterowania, w dogodnej cenie, lokalizacji, a co najważniejsze standardzie wypoczynku.

Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska powstała około XVII wieku, głównym założycielem był, przybyły człowiek o nazwisku Łętowski, który był mieszkańcem dzisiejszej Koniówki. Łętowski był jednym z uciekinierów, poszukujący większej swobody na obszarach podhalańskiej królewszczyzny. Pierwotna nazwa to Nowa Białka, w późniejszych latach, zaczęto używać nazwy Białka Tatrzańska. Następne lata nie wyróżniały miejscowości wśród innych wsi podhalańskich. Po jakimś czasie pod koniec XIX wieku, dosyć głośno pojawiła się w polskiej historii, znana z legend o podhalańskim zbójnictwie, powszechnie kojarzona z postacią Janosika. Początki XX wieku przyniosły dla Białki Tatrzańskiej pozytywne zmiany. Miejscowość stała się popularna pod względem wypoczynkowym i rekreacyjnym. Latem turyści mogą korzystać z rozbudowanego kompleksu basenowego. Termy Bukowiańskie posiadają 12 basenów, część znajduję się na świeżym powietrzu, temperatura wody to około 28-36 stopni celcjusza. wody termalne posiadają właściwości o charakterze siarczanowo-chlorkowo-wapniowo-sodowym, co znakomicie wpływa na układ nerwowy i krwionośny. Białka Tatrzańska posiada największy kompleks wyciągów narciarskich, zaliczamy do nich : Wysoki Wierch , Głodówka, Olczański Wierch, Wierch Szymkówka. Najpopularniejszą ze stacji narciarskich jest Turnia, jest to wyciąg krzesełkowy dwuosobowy o długości 400m. Białka Tatrzańska oferuję dla turystów wiele ofert noclegowych, o różnych standardach znajdziemy tu między innymi hotele, pensjonaty, wille, prywatne kwatery, a także domy wypoczynkowe. Miejscowość posiada wiele lokali gastronomicznych restauracje, kawiarnie, karczmy , a także punkty handlowo usługowe. Białka Tatrzańska to godny polecenia punkt posiadający , cudowny kompleks narciarski i basenowy.

 

Poczekaj chwilkę...