Kwatery prywatne i pokoje gościnne Bańska Wyżna

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Kwatery prywatne i pokoje gościnne Bańska Wyżna , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Bańska Wyżna kwatery prywatne

Pragnąc zatrzymać się w miejscu, które pozwoli podziwiać Tatry w całej okazałości, warto wybrać jako nocleg Bańska Wyżna kwatery prywatne. To perfekcyjne rozwiązanie dla każdego miłośnika gór, niezależnie od ulubionych sposobów spędzania w nich wolnego czasu.

Najpiękniejsze Bańska Wyżna kwatery prywatne

Kwatery Bańska Wyżna charakteryzują się bardzo wysokim standardem. Turyści chwalą sobie Bańska Wyżna pokoje, spełniające nawet najbardziej wygórowane wymagania. Co istotne, ceny noclegów w tej miejscowości nie są wysokie i pozwalają na wybranie odpowiedniej kwatery każdemu turyście. A trzeba wiedzieć, że pokoje gościnne Bańska Wyżna to noclegi niezwykle popularne. Sama wieś znajduje się na wysokości około 900 m n.p.m., co czyni ją jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Bańska Wyżyna znajduje na północnym grzbiecie Gubałówki, na tzw. Pogórzu Gubałowskim. To wszystko sprawia, że kwatery prywatne Bańska Wyżna oferują pokoje z zapierającymi dech krajobrazami za oknem. Jednocześnie w otoczeniu samej wsi znajdują się liczne łąki, z których wspaniale widać leżące tuż nad nimi Tatry. Bańska Wyżna jest zamieszkiwana przez niewiele ponad 1000 mieszkańców, ale bynajmniej nie jest tam nudno – liczne kwatery przyciągają wielu turystów z całej Polski oraz zza granicy. Można zatem poznać tam kompanów na piesze wycieczki i wspólne zdobywanie szlaków górskich.

Wiele możliwości: kwatery Bańska Wyżna

Wybór opcji, jaką są pokoje Bańska Wyżna, otwiera wiele możliwości poznawania regionalnej kultury i zabytków oraz odbywania górskich wycieczek. W Bańskiej Wyżnej można liczyć na degustację lokalnych specjałów kulinarnych. Warto także zobaczyć kameralny kościółek rzymskokatolicki, który znajduje się w tej wsi. Decydując się na pokoje gościnne Bańska Wyżna, wybiera się także bardzo dobry dojazd do położonych nieopodal miejscowości, takich jak: Bańska Niżna, Białka Tatrzańska, Biały Dunajec, Chochołów czy Zakopane. W prosty sposób można zatem dostać się do Term Gorący Potok czy Term Chochołowskich. Można także przejechać niecałe 20 km, które dzieli miejscowość Bańska Wyżna od Zakopanego i wyruszyć kolejką bądź szlakiem na Kasprowy Wierch, wejść na Giewont, przejść szlakiem na Gubałówkę, odwiedzić słynną Wielką Krokiew, zobaczyć Muzeum Tatrzańskie czy zwiedzić liczne, bogato zdobione kościoły i sanktuaria. Łatwy dojazd do innych miejscowości zapewnia również szeroką bazę gastronomiczną, co jest istotne przy dłuższych pobytach. Niedaleko jest także do Chabówki, gdzie można zobaczyć Skansen Taboru Kolejowego oraz do Rabki-Zdrój, w której warto odwiedzić Garncarnię oraz Muzeum im. Władysława Orkana. Wybierając noclegi w takim miejscu, jak Bańska Wyżna można mieć gwarancję komfortowego wypoczynku, aktywnego relaksu i zapierających dech w piersiach widoków.

Kwatery Bańska Wyżna powstają dzięki lokalnym miłośnikom regionu, którzy pragną umożliwić turystom czerpanie radości z piękna, jakim otaczają ich górskie krajobrazy. To miejsca równie dobre na spacery pełne refleksji, ekskluzywny relaks, jak i aktywną rozrywkę.

Poczekaj chwilkę...