Pensjonaty Biały Dunajec

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Pensjonaty Biały Dunajec , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Biały Dunajec Pensjonaty

Pensjonaty Biały Dunajec w tej pięknej, podhalańskiej wsi, to wyjątkowe noclegi, w których swoje miejsce znajdzie każdy miłośnik obcowania z naturą. Są one położone tuż przy Zakopiance, dzięki czemu stanowią idealną bazę wypadową na dłuższy pobyt w Tatrach.

Wyjątkowe pensjonaty Biały Dunajec

Poszukując na naszej stronie internetowej najlepszego dla siebie miejsca pobytowego, trafisz na komfortowe noclegi, w tym również na Biały Dunajec pensjonaty z basenem. To świetne rozwiązanie dla osób, które lubią wodne atrakcje, uprawiają sport lub podróżują z dziećmi. Biały Dunajec pensjonaty z basenem, to także bardzo dobre miejsce, jeśli pragnie się zachęcić kogoś do zwiększenia aktywności fizycznej. Cudowne widoki dookoła i niezwykle wygodne pokoje, to perfekcyjnie rozwiązanie o każdej porze roku. Wybierając pensjonat w Białym Dunajcu, znajdujesz doskonałą bazę wypadową do zwiedzania wszystkich, atrakcyjnych miejsc w polskich Tatrach. Bardzo prosty i szybki dojazd z tego miejsca do Zakopanego, umożliwia także dostanie się do centrum turystycznego, genialnej bazy gastronomicznej oraz najlepszych wyciągów narciarskich i kolejek górskich. Pensjonat w Białym Dunajcu leży również w niedalekiej odległości od granicy ze Słowacją, na która warto się wybrać, aby podziwiać Tatry również z drugiej strony.

Biały Dunajec pensjonaty wśród przyrody

Urokliwa wieś, jaką jest Biały Dunajec, położona jest w niezwykle pięknym terenie pod względem przyrodniczym. W samej wsi, gdzie powstały Biały Dunajec pensjonaty, znajduje się również wyciąg narciarski Toko Land. Niedaleko jest także Białka Tatrzańska, gdzie można skorzystać ze stacji narciarskiej Kaniówka oraz Bukowina Tatrzańska ze stacją Rusiń-Ski.  Jeśli zdecydujesz się na pensjonat w Białym Dunajcu, to będziesz blisko szlaków wiodących na wspaniałe szczyty, takie jak Kasprowy Wierch czy Giewont. Na Kasprowy Wierch można wjechać specjalną kolejką górską, z której podziwia się zapierające dech w piersi widoki. Wybierając Biały Dunajec pensjonaty, warto zorganizować z nich wycieczkę, nie tylko na szczyty górskie, ale również w takie miejsca, jak Siklawica Wodospad czy też nad Morskie Oko. Biały Dunajec pensjonaty, to miejsce, które daje także możliwość odwiedzenia słynnych Krupówek oraz licznych kościołów i sanktuariów w Zakopanem. W czasie pobytu w Biały Dunajec pensjonaty z basenem można zadbać, nie tylko o swoją sprawność fizyczną, ale także o zdrowie, ponieważ w miejscowości tej znajdują się wyjątkowe wody termalne. Pensjonat w Białym Dunajcu, to miejsce, z którego blisko jest także do centrum wspaniałej rozrywki – Aqua Parku Zakopane. Wielbiciele wysokogórskich atrakcji połączonych z dreszczykiem emocji na pewno chętnie skorzystają także ze zjeżdżalni grawitacyjnej na Gubałówce.

Pensjonaty Biały Dunajec dają swoim gościom cały wachlarz możliwości. To idealne miejsce, zarówno dla tych, którzy w ciszy i spokoju, pragną odpocząć i podziwiać przyrodę, jak i dla tych, którzy liczą na zwiedzanie zabytków lub bardzo aktywny wypoczynek.

Poczekaj chwilkę...