Małe Ciche noclegi

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Małe Ciche noclegi , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Noclegi Małe Ciche

Małe Ciche to spokojna miejscowość położona nieopodal Zakopanego, znaleźć mogą Państwo tanie noclegi Małe Ciche. Miejscowość ta posiada kilka wyciągów narciarskich, znajdują się tu, także noclegi przy stoku Małe Ciche. Nocleg przy stoku narciarskim małe Ciche, to świetne zakwaterowane dla fanów narciarstwa i snowboardu. Przy wyciągu narciarskim Małe Ciche, znajduje się karczma ,a także możliwość wypożyczenia sprzętu, przy stacji narciarskiej znajduje się również sala zabaw dla dzieci z możliwością opieki nad Państwa pociechami. Noclegi Małe Ciche to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i ciszę, otaczający las i płynący strumyk, będzie świetnym dodatkiem do udanego wypoczynku.

Noclegi z basenem Małe Ciche

Małe Ciche oferuję, także zakwaterowanie o wyższym standardzie. Znaleźć można tu noclegi Małe Ciche z basenem, to komfort wypoczynku połączony z relaksem, część klientów wybiera właśnie taka opcję urlopu.

Małe ciche atrakcje turystyczne co warto zobaczyć?

Ta niewielka miejscowość położona jest blisko szlaków turystycznych, a więc idealne miejsce dla osób kochających wędrówki górskie, zdobywanie nowych szlaków i szczytów polskich Tatr. Ta urokliwa miejscowość co roku przyciąga wiele turystów z polski i zagranicy. Noclegi Małe Ciche to nie tylko prywatne kwatery, to ciągle rozwijająca się baza noclegowa znajduje się tu wiele pensjonatów, domów wypoczynkowych, domków regionalnych, apartamentów, a więc każdy znajdzie dla siebie odpowiednie zakwaterowanie. Male Ciche położone jest blisko Zakopanego, pobliskie miejscowości zachęcają turystów bogatą ofertą atrakcji dla dzieci i dorosłych między innymi baseny, wyciągi, galerie sztuki, sale zabaw, wypożyczalnie rowerów, itp.

Małe Ciche

Dawne Małe Ciche, stanowiło tereny Białego Dunajca. Za istnienie wsi uznaje się lata 1579. W odległych czasach jej nazwa o Polana Cicha. Letnią porą obszary Małego Cichego, służyły jako miejsce wypasu owiec. Zamieszkujący tam ludzie zaczęli trudnić się uprawą trzody. Małe Ciche po pewnym czasie stało się wioską, ludzie osiedlali się na stałe pilnując swojego dobytku. Nadano jej pierwotną nazwę Małe Ciche, a by odróżnić ją od powstałej już wcześniej wsi Wielkie Ciche. Duże znaczenie miało pokolenie Pawlikowskich, a także Żegleniów, do dnia dzisiejszego można spotkać mnóstwo gospodarzy o tym samym nazwisku. Małe Ciche przyciąga turystów swoim pięknym położeniem, otoczone lasami z przepięknymi widokami Tatr. Miejscowość oddalona jest około 12 km od centrum Zakopanego. Łatwy dostęp do szlaków turystycznych, a także pobliskich atrakcji i basenów termalnych. Małe Ciche posiada wyciąg narciarski krzesełkowy, a także mniejsze orczykowe. Miejscowość oferuje różnorodne  bazy noclegowe. Znajdują się tu apartamenty, domki regionalne, pensjonaty, domy wypoczynkowe, prywatne kwatery. Małe Ciche to spokojna wioska, położona z dala od ruchliwej drogi, świeże powietrze i piękna panorama tatr pomogą Państwu zregenerować siły, i wypocząć w jak najlepszym góralskim klimacie.

Małe Ciche Noclegi

Spokojny wypoczynek w wygodnych pokojach, domkach czy apartamentach, gwarantują noclegi Małe Ciche. Szeroki wybór miejsc i piękna okolica, czynią urlop przyjemnym i łatwym do zaplanowania, a niewygórowane ceny pozwalają cieszyć się nim, jak najdłużej.

Urzekające Noclegi Małe Ciche

Nie bez powodu mówi się, że noclegi Małe Ciche dają możliwość podziwiania urzekających krajobrazów. Wieś ta jest położona na wysokości 860 m n.p.m., dzięki czemu Tatry są z niej widoczne w iście bajeczny sposób, o każdej porze roku. Małe Ciche noclegi są wyjątkowe również ze względu na bezpośrednią bliskość Polany Zgorzelisko, która oddziela górną część tej wsi od doliny pięknego potoku Poroniec. Jest to wspaniała polana widokowa. Można także wynająć noclegi Małe Ciche tuż przy Stacji Narciarskiej Małe Ciche, która wyposażona jest w kilka wyciągów i udostępnia pięć tras narciarskich.

Prawdziwie górski wypoczynek jest możliwy właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu, jak Małe Ciche noclegi, które dają, nie tylko szansę podziwiania pięknych widoków, ale także poznawania wspaniałych szlaków turystycznych i uprawiania sportów zimowych.

 

Poczekaj chwilkę...