Domki Ząb

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Domki Ząb , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Ząb Domki

Ciche i niezwykle spokojne Domki Ząb, to idealne miejsca na wypoczynek. Można tam udać się, zarówno samemu, z drugą połową, jak i z rodziną. To bardzo dobra lokalizacja dla każdego miłośnika wypoczynku na świeżym powietrzu w pięknych otoczeniu przyrody.

Urokliwe domki Ząb

Trudno o bardziej urokliwe miejsce do wypoczynku niż Ząb domki. To malownicza, podhalańska wieś z tradycjami historycznymi sięgającymi XVII wieku. Dzięki wspaniałym krajobrazom często wynajmowane są tam domki widokowe Ząb. To niepowtarzalna okazja na chłonięcie piękna podtatrzańskiej natury. Ząb domki do wynajęcia dają także możliwość obcowania z prawdziwymi tradycjami pasterskimi i rolniczymi. Cechą charakterystyczną tej wsi jest ponad kilkaset regionalnych gospodarstw. Wynajmując domek Ząb, warto również zapoznać się z twórczością zespołów regionalnych, które krzewią tamtejszą kulturę, wykonując utwory góralskie, lokalnych artystów. Są to zespół „Zbójnicek” oraz dziecięcy zespół „Mały Zbójnicek”. Wybierając Ząb domki na wynajem, warto też wiedzieć, że wieś ta jest ośrodkiem hafciarstwa ludowego. Wszystko to sprawia, że Ząb jest miejscem magicznym, w szczególności dla osób kochających góry. Co więcej, Ząb domek do wynajęcia, to także bliskość fascynujących zabytków. Znajduje się tam m.in. drewniany kościół parafialny, który został urządzony w stylu regionalnym. Wewnątrz można podziwiać ołtarz wykonany przez Wojciecha Brzegę.

Ząb domki całoroczne – wypoczynek o każdej porze roku

Preferencje turystów, co do ulubionej aury, zawsze są inne. Dlatego tak istotna jest dostępność miejsc, takich jak Ząb domki całoroczne. Dzięki nim można wypoczywać w dowolnym dla siebie momencie w czasie roku. Jest to również świetna okazja do tego, aby znaleźć perfekcyjne miejsce na święta lub inne okazje. Wiele osób decyduje się np. na Ząb domki na Sylwestra. Nierzadko Ząb domki góralskie wybierane są na wyjątkowe, intymne okazje. Nie jest to niczym dziwnym, ponieważ góralski drewniany domek Ząb, to miejsce bardzo romantyczne o wyjątkowym klimacie. Drewniany domek Ząb, to również wspaniały wybór na wypoczynek z dziećmi. Warto pokazać im korzyści płynące z obcowania z naturą. Dla uatrakcyjnienia ich pobytu w górach, można łatwo dostać się z miejscowości Ząb do innych podtatrzańskich atrakcji. Szczególną może być wyjazd do Zakopanego. Ząb domki do wynajęcia od Zakopanego dzieli tylko około 10 km. Na miejscu można zabrać pociechy do Aquaparku Zakopane. Tam skorzystają z basenów, groty solnej, a dorośli wypoczną w saunie. Przy okazji pobytu w Zakopanem można zobaczyć także słynną Wielką Krokiew, odwiedzić Muzeum Oscypka oraz Muzeum Tatrzańskie, a także wjechać kolejką na Kasprowy Wierch. Po pełnej przygód wycieczce przyjemnie będzie wrócić do zacisza, jakie gwarantują domki widokowe Ząb.

Domki Ząb, to synonim spokojnego, pełnego obcowania z górską przyrodą, wypoczynku. Idyllę tę dopełnia bliskość szlaków turystycznych oraz możliwość odwiedzenia niezwykle interesujących miejsc, znajdujących się w pobliżu.   

Poczekaj chwilkę...