Hotel Białka Tatrzańska

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Hotel Białka Tatrzańska , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Hotele Białka Tatrzańska

Malowniczo położony hotel Białka Tatrzańska jest idealnym miejscem do wypoczynku dla każdego turysty, który przybywa na Podhale. Dzięki sprawnej obsłudze i komfortowo wyposażonym pokojom dla gości, możesz zregenerować siły po całym dniu wędrówek lub szusowaniu po ośnieżonych stokach.

Hotel Białka Tatrzańska– doskonałe warunki dla turystów

Przyjazd na Podhale wymaga zakwaterowania się w pensjonacie lub hotelu. Wielu turystów korzysta z bogatej oferty wynajmu pokoi dla gości w Białce Tatrzańskiej. To piękna, podhalańska wieś, którą otwiera szeroka dolina do Tatr Bielskich. W okolicy można dostrzec także wschodnie zbocza Kotelnicy, Jankulakowskiego Wierchu i Wysokiego Wierchu. Wybierając na miejsce swojego noclegu Białka Tatrzańska hotel, można zarezerwować w nim pokoje zgodnie z indywidualnymi upodobaniami i potrzebami. Osoby, które pragną aktywnie spędzać czas, nie tylko w czasie pobytu w górach, ale i po powrocie do ośrodka, powinny rozważyć opcję, którą jest Białka Tatrzańska hotele z basenem. Dzięki nim, mogą oni korzystać z pływalni krytych, które znajdują się na terenie wybranego przez nich obiektu. Hotele z basenami oferują również inne atrakcje, takie jak między innymi zjeżdżalnie wodne, jacuzzi, saunę czy kąpiele w solankach. Warto także zwrócić uwagę na bogatą ofertę, jaką posiadają hotele spa Białka Tatrzańska, w których proponują wiele zabiegów upiększających i relaksacyjnych.

Czemu warto wynająć pokój w takim miejscu, jak Hotel Białka Tatrzańska?

Fanom snowboardu oraz narciarstwa, którzy planują wyjazd w sezonie zimowy, warto polecić hotel Białka Tatrzańska przy stoku. Dzięki świetnej lokalizacji, można praktycznie bez tracenia zbędnego czasu na dojazd, w pełni wykorzystać swój wolny czas w tym miejscu na zjazdy na nartach i deskach po ośnieżonych stokach. Dużym zainteresowaniem turystów cieszą się także hotele w Białce Tatrzańskiej przy Kotelnicy Białczańskiej, położonej na wschodnich zboczach Kotelnicy oraz północnych i południowych zboczach Jankulakowskiego Wierchu i na północnym zboczu Wysokiego Wierchu. Kotelnica Białczańska, to słynny ośrodek narciarski z m.in. 5 wyciągami krzesełkowymi, który już po raz czwarty z rzędu otrzymał zaszczytny tytuł Poland’s Best Ski Resort. Wyróżnienie to sprawia, iż według kapituły World Ski Awards, Kotelnica Białczańska uznawana jest za najlepszy ośrodek narciarski w Polsce, Na turystów czeka tu kompleks tras narciarskich o różnym stopniu trudności, oddany do dyspozycji snowboardzistów i amatorów freestyle'u snowpark oraz tor snowtubingowy dla dzieci, przygotowany do jazdy na dmuchanych oponach. Osobom, które pragną zregenerować swój umysł i ciało polecamy hotel Białka Tatrzańska termy, które oddano do użytku 16 czerwca 2011 roku. Woda termalna pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów i ma temperaturę +/- 80 stopni Celsjusza.

Hotel Białka Tatrzańska zapewnia luksusowe warunki pobytu, a także możliwość skorzystania z atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu, którymi są baseny termalne czy ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska. To miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić.

 

Poczekaj chwilkę...