Domki Kościelisko

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Domki Kościelisko , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Domki w Kościelisku

Malownicze domki to fantastyczne miejsce, w którym w cudowny sposób można odpocząć i spędzić wolny czas. Te niezwykle urokliwie urządzone noclegi pozwalają na przeniesienie się do krainy prawdziwych góralskich tradycji.

Piękne domki w Kościelisku – idealny wypoczynek

Podobno na świecie nie ma rzeczy idealnych, a jednak istnieją Domki w miejscowości Kościelisko. To miejsce perfekcyjnie przygotowane nawet dla najbardziej wymagających gości. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że domki do wynajęcia są urządzone zgodnie z bardzo wysokimi standardami i przebywanie w nich jest równoznaczne z korzystania z wszelkich hotelowych udogodnień. Polecamy również ekskluzywne domki z jacuzzi. Przebywając w takim miejscu można pozwolić sobie na maksymalny relaks, który wprowadzi pobytu urlopowego odrobinę luksusu. Wielbiciele romantyzmu, planujący niezapomniany wyjazd z drugą połową, na pewno zwrócą również uwagę na wybór, jakim jest domek w Kościelisku z kominkiem. To niepowtarzalna okazja, aby w najbardziej romantycznych okolicznościach celebrować ważne wydarzenia ze wspólnego życia, takie ja zaręczyny czy rocznicę. Natomiast osoby, które wyjeżdżają w góry z samej miłości do natury i krajobrazów, które można tam oglądać, na pewno z przyjemnością spędzą czas również w otoczeniu góralskiej tradycji. Pozwolą im na to domki góralskie we wsi Kościelisko, pełne ludowych motywów i zdobień. Ogromną miejscową atrakcją są również domki drewniane, bardzo modne wśród osób propagujących zdrowy i ekologiczny sposób życia.

Czemu warto wynająć tani domek w Kościelisku?

Opisane powyżej domki mają tę zaletę, że są dostępne w niewygórowanych cenach. Przy tym zachowują świetne standardy w zakresie obsługi klienta. Warto z nich skorzystać, ponieważ Kościelisko to naprawdę piękna, malownicza podhalańska miejscowość. Częściowo jest ona położona u ujścia Doliny Kościelisko, toteż można z niej rozpocząć piesze wycieczki wspaniałymi szlakami turystycznymi. Są to drogi oznaczone na zielono, łatwe do przejścia i gwarantujące niezwykłe doznania krajobrazowe. Przebywając w Kościelisku na co dzień, można podziwiać wspaniałe widoki na Tatry Zachodnie, w tym między innymi na Giewont. Z Kościeliska jest także bardzo blisko do innych miejscowości ze świetnymi atrakcjami turystycznymi – Zakopane, Biały Dunajec, Białka Tatrzańska itd. W miejscowości tej bardzo dobrym rozwiązaniem dla turystów jest też domek w okolicy Sywor. To miejsce bardzo klimatyczne i jednocześnie pozwalające na rozsmakowanie się w lokalnych specjałach. Sywor w Kościelisku  połączone są z karczmą o tej samej nazwie. Są one rozlokowane w różnych miejscach na tym terenie, tworzących sporą bazę noclegową. Co istotne, karczma Sywor oferuje wyśmienite dania. Można tam również organizować imprezy okolicznościowe. To spełnienie marzeń dla ludzi kochających góry.

Więc jeśli domki to tylko w rejonie Kościelisko, rozwiązanie gwarantujące wspaniałe górskie widoki i ekskluzywny wypoczynek w tym samym czasie. To miejsca urokliwe i komfortowe jednocześnie.

Poczekaj chwilkę...