Ząb noclegi

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Ząb noclegi , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Noclegi Ząb

Ząb to kolejna miejscowość na Podhalu, która przyciąga turystów cudownymi widokami.

Ta urocza wieś dysponuje szeroką bazą noclegową. Noclegi w Zębie cieszą się dużą popularnością, którą zawdzięczają słynnemu skoczkowi Kamilowi Stoch. Noclegi Ząb to wiele ofert pensjonatów, domów wypoczynkowych, willi, prywatne kwatery, a także hotele i domki regionalne. Noclegi Ząb z wyżywieniem to świetny wybór, dla osób, które chcą wypocząć, nie myśląc o codziennym przygotowywaniu posiłków, wiele obiektów posiada taką opcję w swojej ofercie, lub sąsiednie obiekty, w których mogą Państwo wykupić gotowe posiłki. Ząb noclegi z widokiem na góry to najlepszy wybór, na idealnie spędzone wakacje w górskim klimacie.

Nocleg w Zębie w sezonie zimowym, oferuje mnóstwo atrakcji dla turystów doskonałe położenie, sąsiednich miejscowości turystycznych jest dużym udogodnieniem. Ząb posiada kilka wyciągów orczykowych, a także szkółkę narciarską. Nieopodal Zębu znajdują się wyciągi narciarskie krzesełkowe kompleks narciarski Suche oraz Harenda.

Miejscowość Ząb

Początki miejscowości Ząb sięgają lat 1620.

Jej pierwotna nazwa to Zub, funkcjonowała ona do 1965r, następnie zastąpiono ją mianem Ząb. Miejscowość ta była gminą nie zależą, a ż do połowy XX wieku, z kolei została podporządkowana administracyjnie do gminy Poronin.

Ząb jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce około 12 km od zakopanego, na północnym stoku Gubałówki. Miejscowość Ząb niedawno zasłynęła dzięki Kamilowi Stoch (skoczek narciarski), a także Henrykowi Góreckiemu (kompozytor muzyki poważnej).

Ząb posiada szeroką bazę noclegową, hotel, pensjonaty, domy wypoczynkowe, agroturystykę a także kwatery prywatne.

Godny uwagi jest drewniany kościołek Św. Anny, który charakteryzuje się regionalnym wystrojem wnętrza, odwiedzić mogą Państwo również wiele innych ciekawych zabytków położonych w sąsiednich miejscowościach.

Ząb Noclegi

Idealnym miejscem dla wszystkich miłośników tradycji i kultury góralskiej są noclegi Ząb. Mieszkańcy tego regionu nadal hołdują lokalnym zwyczajom, co w połączeniu z miejscową przyrodą pozwala poczuć prawdziwy, górski klimat.

Klimatyczne noclegi Ząb

Wybierając Ząb noclegi, trafia się do jednej z tych podhalańskich miejscowości, w których, mimo sporej ilości turystów, mieszkańcy nadal silnie trzymają się własnych korzeni. Można to dostrzec w wydarzeniach folklorystycznych, które mają tam miejsce oraz w przepysznych daniach, serwowanych w regionalnych karczmach. Ząb noclegi, to także możliwość udania się do okolicznych miejscowości, gdzie warto skorzystać z wielu atrakcji. Ząb znajduje się wyjątkowo blisko, nie tylko Zakopanego, ale również Poronina, Chochołowa, Białego Dunajca czy Bukowiny Tatrzańskiej.

Zarezerwuj noclegi Ząb i wypoczywaj na łonie prawdziwej, górskiej natury. Stwórz bazę wypadową na dalsze wycieczki, wybierając Ząb noclegi i korzystaj ze stacji narciarskich, term oraz szlaków turystycznych.

 

Poczekaj chwilkę...