Pensjonaty Ząb

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Pensjonaty Ząb , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Ząb Pensjonaty

Jednym z najlepszych miejsc na wypoczynek w polskiej części Tatr są pensjonaty Ząb. Wieś ta położona jest w bardzo dogodnej lokalizacji, jeżeli chodzi o skomunikowanie z innymi większymi miejscowościami na Podhalu. Sama w sobie miejscowość Ząb także ma do zaoferowania kilka robiących wrażenie atrakcji.

Dobre miejsce na wakacje – pensjonaty Ząb

Wybierając się na wakacje, zawsze staramy się znaleźć, jak najbardziej komfortowe miejsce w przystępnej cenie. Takie właśnie są Ząb pensjonaty: wygodne, nowoczesne, dobrze przygotowane dla gości i niewygórowane cenowo. Komfort i dobra lokalizacja nierzadko łączą się w nich z dodatkowymi atrakcjami dla podróżnych. Spośród licznych miejsc noclegowych można wybrać np. Ząb pensjonat z basenem. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które nawet w czasie urlopu koniecznie chcą pozostać aktywne fizycznie. Z pewnością taka opcja będzie również dobrze odebrana przez dzieci. Sam pobyt w pensjonacie, to oczywiście niejedyna atrakcja w miejscowości. Zacząć należy od prześlicznych krajobrazów, właściwych dla podtatrzańskich wsi. Decydując się na pensjonat w Zębie, można również zbliżyć się do kultury regionalnej. W wsi działają m.in. dwa lokalne zespoły – „Zbójnicek” oraz dziecięca grupa „Mały Zbójnicek”. Tradycyjna, góralska muzyka oraz lokalne kulinaria okraszą pobyt pod Tatrami w najprzyjemniejszy z możliwych sposób. We wsi od lat tworzy się również arcydzieła hafciarstwa ludowego. To prawdziwa gratka dla wielbicieli rękodzieła.

Ząb koło Zakopanego pensjonaty z dużymi możliwościami

Pensjonat w Zębie koło Zakopanego pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do tego podtatrzańskiego centrum turystycznego. Niecałe 15 kilometrów, jakie dzieli wieś Ząb od Krupówek, można pokonać w zaledwie 25 minut. Tak szybki dojazd możliwy jest dzięki drodze krajowej numer 47, czyli słynnej Zakopiance, która przechodzi m.in. przez Ząb. Na każdego wynajmującego Ząb pensjonat czeka w Zakopanem moc atrakcji. Przede wszystkim warto zwiedzić tę miejscowość, ponieważ jest bogata w zabytkowe budynki i muzea. Na obrzeżach miasta i w okolicznych miejscowościach można również przyjrzeć się pięknym budowlom stawianym niegdyś i dzisiaj w stylu zakopiańskim. Opuszczając na kilka godzin zaciszny pensjonat w Zębie na rzecz bardziej gwarnego Zakopanego, dobrze jest także udać się do rodzinnego centrum rozrywki, jakim jest Aqua Park Zakopane. Groty solne, baseny termalne, sauna oraz specjalne strefy dla najmłodszych, to perfekcyjny wypoczynek, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Po tak przyjemnej rozrywce na pewno każdy znajdzie jeszcze siły, aby odwiedzić Wielką Krokiew o rozmiarze 140 m! Osoby, które wybrały Ząb pensjonaty ze względu na walory przyrodnicze, na pewno równie chętnie udadzą się na Kasprowy Wierch. Na ten szczyt prowadzi szlak turystyczny z Zakopanego, ale można tam także wjechać specjalną kolejką.

Pensjonat w Zębie koło Zakopanego, to dwa w jednym górskiego wypoczynku – cisza, spokój i przyjemne warunki przyrodnicze, idealne dla wypoczynku oraz bezpośrednia bliskość popularnych atrakcji turystycznych.

Poczekaj chwilkę...