Kwatery prywatne i pokoje gościnne Ząb

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Kwatery prywatne i pokoje gościnne Ząb , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Ząb – najwyżej położna w Polsce wioska

Jeśli chcesz odkryć wyjątkowe miejsce w Polsce, to na pewno warta Twojej uwagi będzie wieś Ząb – najwyżej położona w Polsce wioska. W tak pięknym miejscu czekają na Ciebie komfortowe kwatery i pokoje.

Ząb to piękna wieś, w której historia przeplata się z nowoczesnością. Od 300 lat jej mieszkańcy tradycyjnie wypasają owce i uprawiają rolę, jednak potrafili również wykorzystać to miejsce w inny sposób, tworząc tu bogatą bazę turystyczną. Wspaniałe widoki i bliskość Tatr, Babiej Góry i Gorców oraz dostępność wyciągów narciarskich sprawiły, że w samej wsi i jej okolicach powstało wiele miejsc noclegowych. Osoby chcące odwiedzić tą wyjątkową wieś mogą skorzystać, zarówno z opcji, jaką są kwatery w Zębie, jak i pokoje w Zębie. Okres zimy jest w tym miejscu szczególnie atrakcyjny dla narciarzy. To doskonały teren dla doświadczonych zwolenników tego sportu i dla nowicjuszy. Dostępne są stoki o różnej trudności zjazdów. Zmęczeni po całodziennych wyczynach na nartach, turyści mogą wygodnie wypocząć wybierając kwatery prywatne Ząb koło Zakopanego. Ci, którzy nie chcą marnować czasu na poszukiwanie restauracji mogą skorzystać z opcji, jaką są Ząb kwatery z wyżywieniem, w których mogą rozsmakować się w specjałach regionalnej kuchni.

Ząb – najwyżej położona w Polsce wioska zaprasza do swoich komfortowych kwater i pokoi gościnnych

Osoby, dla których ważny jest luksus odpoczynku w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku wielkich miejscowości wypoczynkowych, na pewno ucieszą Ząb pokoje do wynajęcia, które gwarantują najwyższy standard wypoczynku. Ta piękna wioska leży w niedużej odległości od Zakopanego, więc, jeśli ktoś jednak zapragnie skorzystać z form kultury czy rozrywki lub restauracji tam dostępnych, w krótkim czasie może tam dotrzeć. Po całodniowej wycieczce pełnej wrażeń warto odpocząć w Ząb kwatery prywatne. W tej podhalańskiej wsi życzliwi gospodarze witają zawsze gości ciepło i z uśmiechem, oferując doskonałe Ząb pokoje gościnne. W miejscu tym można podziwiać stare, drewniane zabudowania a także zabytkowy kościół św. Anny, zbudowany przez cieślę z Zakopanego. Wystrój wnętrza świątyni stworzył znany podhalański rzeźbiarz Wojciech Brzezga. Turyści korzystający z Ząb pokoje mogą również poznać kulturę tego regionu słuchając ludowych przyśpiewek przy akompaniamencie muzyki góralskiej w wykonaniu tamtejszego zespołu muzycznego „Zbójnicek”.  Ta mała wieś w najwyższym miejscu w Polsce jest doskonałym punktem wypadowym do wędrówek po górach, oferującym turystom Ząb kwatery w przystępnych cenach. Jeśli tęsknisz za wypoczynkiem w górskim klimacie, ale nie chcesz przepychać się w tłumie turystów, to Ząb na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Podhalańskie wioski słyną ze swego uroku i gospodarzy, którzy z otwartym sercem przyjmą w swoich progach turystów. Pokoje Ząb czekają na osoby spragnione, nie tylko pięknych widoków, ale również komfortowego wypoczynku w ciszy, dlatego warto tam zajrzeć, zarówno zimą, jak i latem w czasie wakacji.

Poczekaj chwilkę...