Apartamenty Biały Dunajec

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Apartamenty Biały Dunajec , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Biały Dunajec Apartamenty

Biały Dunajec, to wyjątkowa miejscowość, dlatego tak ogromnym powodzeniem cieszą się apartamenty Biały Dunajec. Najwyższej klasy komfort, perfekcyjna obsługa i cudowna przyroda, dają niezwykłe połączenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających podróżnych.

Wyjątkowe apartamenty Biały Dunajec

Jeżeli zależy Ci na wyjątkowej atmosferze, wybierz Biały Dunajec apartamenty.  To, nie tylko komfort i dostęp do innowacyjnych rozwiązań hotelarskich, ale również efektowne, eleganckie wnętrza, łączące nowoczesność z tradycją góralską. Wynajmując apartament Biały Dunajec, można na co dzień podziwiać piękno Białego Dunajca oraz niesamowite widoki górskiego krajobrazu. Warto zwiedzić niezwykle urokliwy miejscowy kościół, który stanowi parafię dla części mieszkańców tej miejscowości. Jego budynek powstał w okresie 20-lecia międzywojennego. Warto również zobaczyć pięknie wystylizowane budynki Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Urzędu Gminy. Pragnąc bezpośredniej bliskości głównych zabytków oraz infrastruktury miejskiej, dobrze jest zdecydować się na apartamenty Biały Dunajec Jana Pawła II. Z tej ulicy najłatwiej można dotrzeć do każdego punktu we wsi. Znajduje się ona również w bezpośredniej bliskości słynnej Zakopianki. Dzięki tak dobrej komunikacji Biały Dunajec jest idealnym miejscem na podhalański wypoczynek.

Apartamenty w Białym Dunajcu – okoliczne atrakcje

Wynajmując apartamenty w Białym Dunajcu, dzięki bliskości Zakopianki i innych solidnych dróg, z łatwością można dotrzeć do wielu podhalańskich miejscowości, pełnych wyjątkowych atrakcji. Warto wspomnieć chociażby o Termach Gorący Potok, znajdujących się w Szaflarach. To jedynie 10 minut drogi i mnóstwo przyjemności, jakie dają baseny termalne oraz strefy zabawy wodnej dla dzieci. Trzeba także dodać, że we wsi Biały Dunajec znajdują się tanie apartamenty Biały Dunajec. Ich niewygórowane ceny pozwalają przeznaczyć więcej funduszy na dodatkowe atrakcje w czasie urlopu. W pobliżu wsi położone są m.in. Białka Tatrzańska oraz Bukowina Tatrzańska, z kolejnymi termami (Termy Bukovina), stacją narciarską (Kotelnica Białczańska) i wspaniałymi widokami. Korzystając z opcji, jaką jest apartament Biały Dunajec, nie sposób nie wybrać się w podróż do Zakopanego. Niecałe 20 minut dzieli Biały Dunajec od tej wspaniałej miejscowości. W Zakopanem czeka na odwiedzających wiele atrakcji: Wielka Krokiew, wjazd na Kasprowy Wierch, wejście na Gubałówkę, Krupówki, Muzeum Oscypka, Muzeum Tatrzańskie, a także duży, świetnie przygotowany Aqua Park Zakopane. A po wszystkim można uciec od miejskiego zgiełku z powrotem do zacisza, jakim są apartamenty w Białym Dunajcu. Wybierając się w Tatry warto skorzystać z naszej oferty noclegowej.

Tanie apartamenty Biały Dunajec pozwalają zaplanować niezapomniane wakacje na każdą kieszeń. To doskonała możliwość korzystania z okolicznych atrakcji oraz napawania się pięknem górskiej przyrody. Znajdujące się w pobliżu miejscowości i szlaki turystyczne dostarczą rozrywki odpowiedniej dla najbardziej wymagających turystów.

Poczekaj chwilkę...