Witów noclegi

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Witów noclegi , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Noclegi Witów

Witów jedna z dobrze rozwiniętych miejscowości pod względem kompleksu narciarskiego i snowboardowego. Noclegi Witów blisko term to jedna z wielu zalet Witowa. Miejscowość położona blisko term Chochołowskich, turyści nie będą narzekać na brak możliwości spędzenia czasu wolnego w największych termach na Podhalu.

Nocleg w Witowie, to ciągle rozwijająca się baza noclegowa, oferuje klientom wiele obiektów hotelarskich. Zima to idealna pora roku, na noclegi Witów ski, dla narciarzy i sympatyków szusowania po stokach narciarskich. Baza noclegowa Witów oferuje między innymi pensjonaty, domy wypoczynkowe, prywatne kwatery, wille, domki regionalne.

Każdy z gości, znajdzie dla siebie odpowiedni obiekt dostosowany do jego potrzeb i oczekiwań.

Witów

Witów jako osada zaistniała w roku 1606, była przysiółkiem Chochołowa.

Niedługo potem zaczęła przekształcać się w wieś, tak więc powstała miejscowość zwana Witów, nazwa pochodzi od znanego Stanisława Witowskiego, był to człowiek zasłużony dla kolonizacji Podhala. Ludzie na dawnych terenach Witowa, zajmowali się głównie pracą na roli, wypasem owiec i bydła, a także wycinką obróbką drewna. Przez Witów przechodziła droga, która prowadziła do kopalń, znajdujących się w Dolinie Kościeliskiej. Lata 1846 to ważne wydarzenie, mieszkańcy Witowa brali udział w Powstaniu Chochołowskim.

Witów to wieś podhalańska należąca do gminy Kościelisko. Miejscowość położona jest u stóp Tatr Zachodnich. Do Witowa zaliczamy między innymi Dolinę Lejową, a także najdłuższą z dolin (Dolinę Chochołowską). Witów jest bardzo rozwinięty pod względem wędrówek górskich, bliskie położenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, daje turystą  wiele możliwości. Zimą turyści mogą korzystać z czterech wyciągów narciarskich orczykowych, jak również z wyciągu krzesełkowego czteroosobowego o długości 1000m. Dla miłośników narciarstwa biegowego tudzież znajdzie się wiele nowych tras. Latem jak również porą zimową sąsiadująca wieś z Witowem, oferuje termy Chochołowskie, co więcej największe przeszklone saunarium, na Podhalu z widokiem na panoramę tatr.

Każdy z gości, znajdzie dla siebie odpowiedni obiekt dostosowany do jego potrzeb i oczekiwań.

 

Poczekaj chwilkę...