Apartamenty Białka Tatrzańska

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Apartamenty Białka Tatrzańska , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Białka Tatrzańska apartamenty

Jeśli marzy Ci się idealny wypoczynek, wybierz Białka Tatrzańska apartamenty. Dzięki nim zaznasz prawdziwego relaksu, poznasz ciekawe miejsca i aktywnie spędzisz czas. Wszystko to w jednym regionie, w pobliżu pięknych Tatr.

Dlaczego warto wybrać Białka Tatrzańska apartamenty?

Decydując się na rozwiązanie, jakim są apartamenty Białka Tatrzańska, wiele zyskujesz. To wspaniała podhalańska wieś należąca do gminy Bukowina Tatrzańska. Pamięta ona jeszcze czasy Władysława IV Wazy. Jednym z najwspanialszych zabytków w Białce Tatrzańskiej jest drewniany kościół pod wezwaniem św. Szymona i Judy Tadeusza, pochodzący prawdopodobnie z przełomu XVII i XVIII stulecia. Uwagę przykuwa, nie tylko barokowo-klasycystyczne wnętrze, ale również zewnętrzna część tej budowli (m.in. bramy z XVIII i XIX wieku oraz lipy uznane za zabytki przyrody). Zwiedzanie Białki Tatrzańskiej i okolic można połączyć z luksusowym wypoczynkiem. Wśród opcji, jaką są Białka Tatrzańska apartamenty do wynajęcia, można znaleźć m.in. Białka Tatrzańska apartamenty z basenem. Wokół znajdują się liczne atrakcje turystyczne. Apartamenty Białka Tatrzańska ulica Środkowa znajdują się w najlepszej lokalizacji – najłatwiej jest z nich dotrzeć do każdego punktu w Białce. W pobliżu usytuowany jest m.in. Park Linowy Tatry oraz Termy Bania. Pasjonaci nart z pewnością wybiorą apartamenty Białka Tatrzańska przy Kotelnicy. Blisko jest stamtąd do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska, w którym znajdują się wyciągi krzesełkowe, orczykowe i talerzykowe oraz trasy oznaczone jako czerwone i niebieskie, a także snowpark, tor snowtubingowy, serwis narciarski, wypożyczalnia sprzętu, punkty gastronomiczne i wiele innych atrakcji. Z noclegów takich, jak apartamenty Białka Tatrzańska ulica Środkowa blisko jest również do wypożyczalni skuterów śnieżnych i quadów.

Białka Tatrzańska apartamenty wynajem – komfort wypoczynku w Tatrach

Biała Tatrzańska może poszczycić się wspaniałym górskim krajobrazem. Wybierając apartament Białka Tatrzańska nigdy nie jest się zawiedzionym, jeśli chodzi o widok na Tatry i okoliczną przyrodę. Wokół mnóstwo jest również wspomnianych już atrakcji. Ponadto, Białka Tatrzańska leży przy drodze krajowej nr 49, prowadzącej z Nowego Targu aż do Jurgowa, gdzie można przekroczyć granicę ze Słowacją. To idealny pomysł na niedługą wycieczkę, a czasie której można zobaczyć Tatry od strony naszych sąsiadów. Droga ta przechodzi również przez Bukowinę Tatrzańską oraz Czarną Górę. Sprawia to, że Białka Tatrzańska apartamenty wynajem umożliwiają korzystanie również z Term Bukowina i Stacji Narciarskiej Rusiń-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej, Ośrodka Narciarskiego Koziniec i Stacji Narciarskiej Grapa-Litwinka w Czarnej Górze oraz Stacji Narciarskiej Jurgów. Decydując się na Białka Tatrzańska apartamenty do wynajęcia, można także spokojnie odwiedzić Biały Dunajec, Niedzicę, a nawet Zakopane.

Aby móc w pełni skorzystać ze wszystkiego, co oferuje cały rejon podhalański, warto wybrać wygodne apartamenty Białka Tatrzańska. Dzięki nim można cieszyć się udanym pobytem w naszych polskich, cudownych górach.

Poczekaj chwilkę...