Pensjonaty Poronin

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Pensjonaty Poronin , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Poronin pensjonaty

Poronin no największa wieś Gminy Poronin. W Poroninie jest bardzo szeroka oferta miejsc noclegowych. Pensjonaty w Poroninie oferują ogrom miejsc noclegowych w komfortowych warunkach. Poronin Pensjonaty oferują pokoje z łazienkami i tv, w większości pensjonatów jest bezprzewodowe WiFi. Pensjonaty Poronin są położone w sercu Podhala, skąd blisko na szlaki turystyczne. Ceny w Pensjonatach kreują się na poziomie 35 zł i wzwyż. Z oferty Pensjonatów w Poroninie mogą skorzystać zarówno rodziny z dziećmi, grupy szkolne, grupy dorosłych czy firmy chcące zorganizować eventy. Oferta pensjonatów w Poroninie jest dostosowana również dla osób z niepełnosprawnością. Każdy pensjonat w Poroninie posiada własny parking na samochody osobowe oraz na autokar.

Opinie Pensjonatów w Poroninie

Pensjonat w Poroninie to najczęściej wybierana forma noclegu przez turystów. W pensjonatach dostępne są sale rozrywki, z grami zespołowymi, miejsce na grilla, boiska sportowe. Wybierając Pensjonat w Poroninie turysta jest zadowolony, ze względu na atrakcyjną ceną oraz położenie. Dodatkowym atutem jest pobliska stacja kolei PKP oraz szybkie połączenie busami z pobliskimi miejscowościami oraz szlakami turystycznymi. Turyści chętnie korzystają z Pensjonatów w Poroninie ze względu na czystość i schludność w pokojach. Większość osób korzystających z noclegów w Pensjonatach w Poroninie wystawia oceny obiektom, które pomagają zdecydować się kolejnym gościom.

Co warto zobaczyć w Poroninie?

W Poroninie co roku organizowane jest Poroniańskie Lato, na którym są przedstawiane tradycyjne góralskie wesele, występują zespoły regionalne, prezentowane są tańce góralskie, jest możliwość zjedzenia przysmaków z grilla. Odbywa się wiele imprez kulturalnych np. „Dzień Misia, Miodu i Bartników”. Każda impreza jest do białego rana. Turyści korzystający z noclegów w pensjonatach w Poroninie mają blisko do szlaku oscypkowego. W centrum Poronina znajduje się piękny zabytkowy Kościół pod wezwaniem Najświętszej Marii Magdaleny wybudowany w XX wieku, pierwszy drewniany kościół spłonął w 1915 r.  Nad rzeką Poroniec powstała górska plaża, na której turyści mogą odpoczywać przy szumie górskiego potoku. Dzieciaki  mogą swoją energię spożyć na placu zabaw, a dorośli odpocząć na ławeczce lub na zewnętrznej siłowni.

Poronin

Nazwa miejscowości Poronin wzięła się od rzeki Poroniec. Pierwsze informacje na temat miejscowości Poronin pochodzą z XVII wieku.  Poronin by ł odwiedzany przez słynne osobowości, takiej jak: Jan Matejko, Jan Kasprowicz, Kazimierz Przerwa – Tetmajer czy Leopold Staff. Na terenie Gminy przebywał również Włodzimierz Ilicz Lenin, a w centrum Poronina znajdował się muzeum oraz pomnik Lenina. 

Poczekaj chwilkę...