Kościelisko noclegi

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Kościelisko noclegi , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Noclegi w Kościelisku

Kościelisko to miejscowość znana i lubiana przez turystów. Planując dłuższy urlop lub weekend w górach noclegi w Kościelisku to świetne miejsce na wypoczynek i wędrówki górskie. Noclegi w dzielnicy Kiry to dobra lokalizacja, gdyż znajduje się tu wejście na szlaki, a także piękne doliny, które swoim urokiem czarują turystów. Dla osób szukających wyższego standardu świetną opcją będą noclegi w Kościelisku z basenem. Jest również wielu turystów poszukujących zakwaterowania w prywatnych kwaterach i pensjonatach, znajdują się tu także tanie noclegi w atrakcyjnych cenach.

Sprawdzona lokalizacja na nocleg w Kościelisku

Kościelisko to dosyć duża miejscowość, pod względem powierzchni.  Z roku na rok ciekawe nazwy ulic Kościeliska przyciągają turystów z całego świat. Kościelisko to również miejscowość, do której chętnie przybywają nie tylko pasjonaci wędrówek górskich, ale także turyści którzy zachwycają się położeniem. Otaczające lasy i widoki są dla nich czymś wyjątkowym. Nędzy Kubińca to najdłuższa ulica w Kościelisku, znajduje się tu wiele ofert noclegowych. Warto sprawdzić ofertę z okolicy Kierpcówka , to świetna baza noclegowa dla osób ceniących ciszę, położona przy otaczających ją lasach Tatrzańskiego Parku Narodowego. Noclegi na ulicy Królewskiej, również oferuja wiele ofert zakwaterowania o różnym standardzie i przedziale cenowym.

Nasz portal podtatrami24.pl dokona wszelkich starań, aby jak największa ilość ofert noclegowych Kościeliska, była do Państwa dyspozycji, aby w prosty sposób dokonać wyboru konkretnego obiektu na udany urlop lub weekend.

Kościelisko - historia

Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z 1623 roku, dawna nazwa używana do XIX wieku to Polany, do której przynależało kilka osiedli, które po pewnym czasie przekształciły się w piękną miejscowość zwaną Kościelisko, która jest obecną nazwą wsi, pochodzi od Doliny Kościeliskiej, gdzie położony był kościółek. Kościelisko jako gmina istnieje od 1867 roku. Ubiegła miejscowość była znana z huty żelaz, która łączyła się z Zakopanem ,,Drogą Żelazną”, która nosi nazwę ulicy Droga pod Reglami. To właśnie Kościelisko jest miejscowością, w której tworzono tradycję i kulturę Skalnego Podhala, znane postaci to Stanisław Nędza Kubiniec, Jan Kasprowicz Sabała, a także Andrzej Stopka Nazimek.

Kościelisko to piękna miejscowość, położona blisko tatr u stóp Pasma Gubałowskiego, lokalizacja jest świetnym udogodnieniem dla turystów, ponieważ znajduję się opodal Tatrzańskiego Parku Narodowego jest więc doskonałą bazą wypadową na szlaki turystyczne.

Sąsiadujące Zakopane, a także Witów dostarcza turystą dostęp do wielu atrakcji. Kościelisko oferuję bardzo szeroką bazę noclegową, znajdziemy tu mnóstwo hoteli, apartamentów, willi, domków regionalnych, pensjonatów, domów wypoczynkowych i prywatne kwatery. Miejscowość posiada dobrze rozwinięte zaplecze gastronomiczne, a także wiele punktów handlowych i usługowych.

Nocleg w Kościelisku

Wybierz komfortowe noclegi i ciesz się luksusowym wypoczynkiem w niewygórowanej cenie. Podziwiaj piękne, górskie krajobrazy i korzystaj z najlepszych, okolicznych atrakcji już teraz!

Najlepsze noclegi w miejscowości Kościelisko

Kościelisko i, to świetny punkt na wypoczynek. W tej bajecznej. podhalańskiej wsi, można podziwiać m.in. wspaniały Giewont. Kościelisko to wieś, która z pewnością pamięta jeszcze XVII stulecie, choć prawdopodobnie, osady wchodzące w jej skład założono dużo wcześniej. Każdy, kto wybrał kategorię Kościelisko noclegi, zauważył na pewno, że natura nadal pozostaje tam na pierwszym miejscu i jest urzekająca. Obrazu dopełnia niezwykły, drewniany kościółek, zbudowany w XX wieku. Noclegi Kościelisko, to również dobra baza na dalsze wyjazdy. Bardzo szybko można dostać się stamtąd do Zakopanego, Białego Dunajca czy Bukowiny Tatrzańskiej.

Pokochaj góry, wybierając nocleg właśnie tutaj. Wspaniałe widoki o każdej porze roku, rozmaite szlaki turystyczne i idealne miejsce na wypoczynek w spokoju.


Poczekaj chwilkę...