Domki Bukowina Tatrzańska

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Domki Bukowina Tatrzańska , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Bukowina Tatrzańska Domki

Malownicze krajobrazy i luksusowy wypoczynek – wszystko to zapewniają odwiedzającym domki Bukowina Tatrzańska. Położone w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, umożliwiają relaks na świeżym, górskim powietrzu i pełen komfort pobytu.

Domki Bukowina Tatrzańska – wyjątkowy wybór

Bukowina Tatrzańska jest jedną z większych i bardziej rozbudowanych podhalańskich wsi. Położona na wysokości od 860 do 1011 m n.p.m. stanowi m.in. fenomenalny punkt widokowy. Bukowina Tatrzańska domki pozwalają na zachwycanie się rozpościerającym się z tej miejscowości, pięknym krajobrazem. Wspaniałe Tatry wręcz przytłaczają swym masywnym pięknem i warto je odwiedzić już dla samego ich widoku. Opcja, jaką są domki Bukowina Tatrzańska wynajem, pozwala na skorzystanie z uroków także innych miejscowości, znajdujących się nieopodal. Jedną z nich jest Jurgów, gdzie znajduje się stacja narciarska. Z Bukowiny Tatrzańskiej blisko jest także do miejscowości Małe Ciche, gdzie można skorzystać z wyciągu krzesełkowego (a przejażdżka nim to pokaz zjawiskowych widoków) czy udać się na polanę Zgorzelisko. Wybierając domek Bukowina Tatrzańska, warto pokusić się także o wycieczkę do Białego Dunajca, Gliczarowa Górnego czy Białki Tatrzańskiej. Bardzo łatwo można stamtąd dotrzeć również do Zakopanego, gdzie jedzie się około pół godziny. Na miejscu można skorzystać ze szlaków prowadzących na Kasprowy Wierch czy Gubałówkę. Można również odwiedzić słynne Krupówki, skorzystać z atrakcji w Aqua Parku i zobaczyć Wielką Krokiew.

Domki Bukowina Tatrzańska - sylwester i inne okazje

Genialnym pomysłem są domki Bukowina Tatrzańska sylwester czy inne imprezy okolicznościowe, w czasie których świetnie można spędzić czas, bawiąc się do białego rana w pięknej scenerii natury, przy regionalnych przysmakach. Bardzo klimatycznym rozwiązaniem jest domek góralski Bukowina Tatrzańska, dzięki któremu wesele, Wigilia czy inne wyjątkowe okazje, mogą być jeszcze bardziej magiczne. Pora roku nie musi ograniczać decyzji w kwestii wynajmu. Dostępne są bowiem także Bukowina Tatrzańska domki całoroczne. Są one najlepszym wyjście dla osób, które pragną odwiedzać górskie rejony, nie tylko zimą, ale również w każdej innej porze roku. Zwłaszcza że Tatry są wspaniałe i piękne niezależnie od pogody. Bukowina Tatrzańska domki całoroczne na pewno zachwycą również miłośników bywania w Termach Bukovina. Jest to kompleks basenów geotermalnych, które są zasilane leczniczą wodą termalną. Temperatura wody w tychże basenach wacha się między 28 a 36 stopniami Celsjusza. Baseny te są przeznaczone, nie tylko dla rekreacji. Spełniają one także funkcje lecznicze i rehabilitacyjne. Termy położone są tuż przy wyjątkowo pięknym Tatrzańskim Parku Narodowym.

Bukowina Tatrzańska domki dają wiele możliwości. Służą rozrywce i wypoczynkowi, a także leczeniu i regeneracji własnego zdrowia. Natura, wody termalne i przyjemna atmosfera, to ich główne zalety. Spędzony urlop w tak wyjątkowo komfortowych warunkach na długo pozostanie w pamięci.

Poczekaj chwilkę...