Kwatery prywatne i pokoje gościnne Biały Dunajec

Pokoje u Grażyny

Zapraszamy wszystkich którzy lubią aktywnie spędzać czas w górach, w cichej i malowniczej okolicy. Przy domu płynie rzeka Dunajec, gdzie w letnie upalne dni można wypocząć. W pobliżu wyciągi i Karczmy Regionalne. Oferujemy: pokoje z łazienkami i TV- razem 54 miejsca noclegowe świetlica sto ...
Filtruj po:

Pokoje gościnne Biały Dunajec

Miejscowość Biały Dunajec posiada wiele obiektów noclegowych o różnym standardzie. Decydując się na kwatery prywatne Biały Dunajec z wyżywieniem, to idealne rozwiązanie dla osób szukających noclegu wraz z wyżywieniem Biały Dunajec kwatery, to także tańsza wersja noclegu, w porównaniu do innych ośrodków hotelarskich na terenie Białego Dunajca.

Kwatery prywatne Biały Dunajec

Lokalizacja Białego Dunajca daje spore możliwości, w sąsiadującej miejscowości znajdują się dwa duże ośrodki rekreacyjne z basenami termalnymi, a zatem pokoje Biały Dunajec, to świetna baza noclegowa dla fanów wodnych przygód. Pokoje gościnne Biały Dunajec to komfortowe pokoje, z łazienkami i tv, dogodne wyposażenie, możliwość wyposażenia bogata oferta restauracji i karczm. A więc turysto rezerwuj wolne pokoje w Białym Dunajcu.

Poczekaj chwilkę...