Kwatery prywatne i pokoje gościnne Witów

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Kwatery prywatne i pokoje gościnne Witów , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Witów kwatery

U samego podnóża Tatr Zachodnich znajdziecie wspaniałe Witów kwatery. To wyjątkowe miejsca, które pozwolą zachwycić się cudownymi, podhalańskimi widokami.  Łatwo można dotrzeć stamtąd w wiele ciekawych miejsc w pobliżu polskiej i słowackiej części Tatr.

Dlaczego warto wybrać Witów kwatery?

Warto zdecydować się na kwatery Witów, ponieważ jest to bardzo dobrze skomunikowane miejsce. Leży ono bezpośrednio przy polsko-słowackiej granicy oraz tuż przy krajowych drogach dojazdowych do większych miejscowości. Od Kościeliska dzieli Witów niecałe 10 km, a od Zakopanego niecałe 15 km. Wystarczy zatem niecałe 20 min, aby dotrzeć do atrakcyjnego pod względem turystycznym centrum największego miasta u podnóża polskich Tatr. Kwatera Witów to także świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią jeździć zatłoczoną zazwyczaj Zakopianką. Miejscowość ta leży bowiem przy drodze wojewódzkiej nr 958, czyli drodze biegnącej z Zakopanego do Chabówki m.in. przez Chochołów czy Czarny Dunajec. Co więcej, można tam również wynająć Witów kwatery prywatne, dzięki czemu koszt wyprawy w góry znacząco się obniża. Tanie kwatery Witów można znaleźć także wśród tamtejszych noclegów dla turystów. Pokoje gościnne Witów zapewniają pełen komfort wypoczynku, jednocześnie umożliwiając łatwy kontakt z tamtejszą przyrodą. Szczególnym walorem jest położenie geograficzne Witowa, który znajduje się w górnym biegu potoku Czarny Dunajec. Do Witowa należą również dwa przysiółki: Płazówka (idealny punkt widokowy na Tatry) oraz Roztoki (miejsce, w którym zaczyna się dolny bieg Czarnego Dunajca).

Witów pokoje gościnne dla pasjonatów regionu

Kwatery Witów są przeznaczone, nie tylko dla osób, które nie chcą zatrzymywać się w centrum miasta, a jednocześnie chcą mieć wszędzie blisko. Są to także wspaniałe miejsca dla tych, którzy fascynują się Podhalem i tamtejszymi tradycjami oraz historią, a także sportami zimowymi. Wynajęta kwatera Witów, to szansa na bezpośredni dostęp do takich atrakcji, jak występy tamtejszych zespołów regionalnych: „Witowianie” oraz „Mali Witowianie”. W sezonie wakacyjnym goście wynajmujący pokoje Witów mogą brać udział w „Witowiańskiej Watrze” oraz „Święcie Lasu” – cyklicznych imprezach organizowanych w ramach „Tatrzańskich Wici”. Witów pokoje gościnne dają również możliwość łatwego dostępu do wyciągów orczykowych oraz Stacji Narciarskiej Witów-Ski, w której znajduje się wyciąg krzesełkowy oraz talerzykowy. Można tam skorzystać z atrakcyjnych tras narciarskich, Szkoły Narciarstwa i Snowboardu - „Szkoła Jagny” (słynnej Jagny Marczułajtis) oraz snowparku, zbudowanego specjalnie dla wielbicieli adrenaliny i zimowych sportów. Funkcjonują tam również: punkt serwisowy, sklep sportowy oraz wypożyczalnia sprzętu. W pobliżu jest zawsze czynna placówka TOPR.

Pokoje gościnne Witów to szansa na prawdziwy relaks. Zapewniają wygodę, dostęp do wspaniałej natury oraz wielu atrakcji jednocześnie. Tanie kwatery Witów, to udany urlop w pobliżu największych ośrodków podhalańskich za niewygórowaną cenę.

Poczekaj chwilkę...