Kwatery prywatne i pokoje gościnne Gliczarów

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Kwatery prywatne i pokoje gościnne Gliczarów , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Gliczarów kwatery

Szukając miejsca na urlop w okolicy polskiej części Tatr warto wybrać Gliczarów kwatery. To najlepsze miejsce na dłuższy odpoczynek, połączony z poznawaniem regionalnych dóbr i podziwianiem okolicznych cudów natury. To także miejsce z wieloma atrakcjami dla turystów.

Urokliwe kwatery Gliczarów

Gliczarów Górny jest przepiękną wsią zamieszkiwaną przez niecałe 600 osób. Dlatego też, decydując się na kwatery Gliczarów Górny, otrzymamy w zamian pełen komfort wypoczynku i prawdziwy urok niewielkiej małopolskiej wsi, rozbudowującej się z myślą o turystach. Rozkwit tej miejscowości pod kątem turystycznym jest na tyle spory, że można tam teraz znaleźć bardzo dużo rozwiązań, takich jak Gliczarów kwatery prywatne czy tanie kwatery Gliczarów. Każdy może wybrać taki nocleg, który będzie opowiadał mu najbardziej, niezależnie od tego, czy kieruje się ceną, czy innymi kwestiami (standard, krajobraz, położenie i skomunikowanie, itd.). Wolne pokoje Gliczarów Górny można znaleźć np. za pomocą naszej wyszukiwarki. Ogromna popularność wyboru miejsca, jakim są pokoje gościnne Gliczarów Górny, wynika między innymi ze wspaniałego widoku na Tatry, jaki rozciąga się z całej tej wsi. Tak wspaniałe krajobrazy można tam oglądać dzięki temu, że Gliczarów Góry jest bardzo wysoko położony (nawet do 1006 m n.p.m.). Miłośnicy aktywnego wypoczynku chętnie korzystają również z organizowanych tam zawodów sportowych (np. Rajd Narciarski o Puchar Gliczarowa i inne biegi) oraz festynów o różnorodnej tematyce.

Najlepszy urlop: Gliczarów Górny pokoje do wynajęcia

Zdecydowanie się na pokoje gościnne Gliczarów Górny, to również gwarancja dostępu do piękna kultury regionalnej, m.in. dzięki trzem różnym, regionalnym karczmom w tej wsi. Można w nich rozsmakować się w miejscowych specjałach. We Gliczarowie znajduje się również niewielki, urokliwy kościół parafialny. Ponadto, osoby pragnące zapewnić sobie tanie kwatery Gliczarów Górny i chcące podróżować po całym Podhalu, z pewnością ucieszą się ze świetnego położenia tej wsi. Z Gliczarowa Górnego do Stacji Narciarskiej Rusiń-Ski jest niecałe 15 minut drogi samochodem, a od Białego Dunajca Gliczarów Górny dzieli niecałe 6 km. Do samego Zakopanego z Gliczarowa jest około 15-20 km (w zależności od obranej trasy). Wokół wsi jest całe mnóstwo atrakcji: termy Gorący Potok, wyciąg narciarski Małe Ciche i okoliczna polana widokowa, Łysa Polana oraz wszystkie miejsca, które warto zobaczyć w Zakopanem: kościoły, muzea, Wielka Krokiew, kolej prowadząca na Kasprowy Wierch itd. Jak widać, Gliczarów kwatery prywatne oraz hotele i pokoje gościnne dają wiele możliwości w niewygórowanych cenach. To idealne miejsce dla osób lubiących spokój i jednocześnie pragnących w interesujący sposób spędzać czas urlopu.

Pokoje gościnne Gliczarów Górny są bardzo dobrym wyborem zarówno dla osób tylko przejeżdżających tamtędy, jak i tych, które pragną spędzić w tym miejscu nieco więcej czasu. Wspaniałe widoki na Tatry, podhalańska natura i bliskość licznych atrakcji, sprawiają, że nie można się tam nudzić.

Poczekaj chwilkę...