Pensjonaty Witów

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Pensjonaty Witów , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Witów Pensjonaty

U samego podnóża pięknych Tatr Zachodnich położone są urokliwe pensjonaty Witów. To miejsca noclegowe w malowniczej, podhalańskiej wsi, leżącej w górnym biegu Czarnego Dunajca. Dzięki nim można spędzić cudowne wczasy w polskich Tatrach.

Urzekające pensjonaty Witów

Pisząc o miejscach, takich jak Witów pensjonaty, trudno jest opisać i oddać za pomocą słów ich realne piękno. Pod względem uroków otaczającej je natury są to miejsca fascynujące. Pensjonaty w Witowie położone są w niesamowitym otoczeniu przyrodniczym. Można tam podziwiać, nie tylko wspaniałe tereny rozpościerające się wzdłuż Czarnego Dunajca, ale także Tatry Zachodnie oraz Orawicko-Witowskie Wierchy. W skład obszaru Witowa wchodzi m.in. Dolina Chochołowska. Pod tamtejszą Wspólnotę Leśną Uprawnionych Ośmiu Wsi wchodzi również Dolina Lejowa. Bardzo duża część wsi Witów podlega pod Tatrzański Park Narodowy. Pragnąc obcować z prawdziwymi żywiołami, rządzącymi w górach i obserwować dziką naturę, warto zdecydować się na pensjonaty Witów. Przez tę wieś przechodzą liczne szlaki turystyczne, m.in.: oznaczony na zielono szlak prowadzący dnem Doliny Chochołowskiej czy oznaczony na czarno szlak wiodący na Gubałówkę. Warto również wspiąć się na Magurę Witowską, najwyższy szczyt polskiego Podtatrza, skąd można dostać się na słowacką część Tatr, biorąc pod uwagę, że tamtejsze przejście graniczne nie jest już obowiązujące ze względu na układ z Schengen.

Witów pensjonat przy wyciągu

Witów jest miejscowością pełną atrakcji. Na jego terenie działa oddział Związku Podhalan, krzewiący tamtejszą kulturę. We wsi dają również regularne występy regionalne zespoły, organizowane są festiwale i imprezy cykliczne. Specjalnie dla osób, które pasjonują się sportami zimowymi, dostępne są pensjonaty przy stoku Witów Ski. Obejmuje on tereny między Magurą Witowska a Masnakovą. Można skorzystać tam z dwóch tras – jednej oznaczonej na zielono, drugiej na niebiesko. Ponadto znajduje się tam kolej krzesełkowa oraz wyciąg talerzykowy. Maksymalna wysokość osiągana na stacji, to 980 m n.p.m. Na terenie stacji można skorzystać także ze sklepu sportowego, wypożyczalni oraz serwisu sprzętu. W pobliżu jest również placówka TOPR. Wynajmując Witów pensjonat przy wyciągu, można również korzystać z bezpośredniej bliskości niezwykłej atrakcji, jaką jest Head Snowpark Witów-Ski. To fascynujące miejsce jest świetną atrakcją dla miłośników sportów zimowych w każdym wieku. Jest to jeden z najlepiej wyposażonych snowparków w kraju, przeznaczony dla narciarzy dowolnych i snowboardzistów. To także jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Tym bardziej warto skorzystać z oferty, jaką są Witów pensjonaty. Dodać należy, że w obrębie miejscowości (w tym także stacji narciarskiej) znajdują się liczne punkty gastronomiczne.

Pensjonaty w Witowie mogą stać się bazą wypadową dla ludzi aktywnych, pragnących zdobywać trudne szlaki lub szusować na stokach, bądź też stanowić ustronną przystań dla tych, którzy marzą o wypoczynku wśród pięknych krajobrazów górskich.

Poczekaj chwilkę...