Pensjonaty Kościelisko

W obecnej chwili nie posiadamy ofert Pensjonaty Kościelisko , odwiedź tę stronę ponownie za 3 dni, powinny być już wtedy nowe oferty w atrakcyjnych cenach. Możesz równiez sparwdzić aktualne oferty noclegowe na głównej stronie serwisu podtatrami24.pl
Filtruj po:

Pensjonaty w Kościelisku

Poszukując malowniczego miejsca na odpoczynek, warto zdecydować się na pensjonaty w Kościelisku. Zostały one stworzone w celu zapewnienia jak najbardziej komfortowych warunków, przy jednoczesnym zachowaniu regionalnego klimatu górskich domostw.

Dlaczego pensjonat w Kościelisku?

Dlaczego warto zdecydować się akurat na pensjonat? Ta piękna, podhalańska wieś ma za sobą długą historię. Jej znane dzieje sięgają zapisów aż z XVII stulecia. A jednak nadal, pomimo ponad 500 lat rozwoju, zachowała ona swój naturalny urok i wspaniały charakter miejsca scalonego z przyrodą. Wybierając pensjonaty w Kościelisku, wybiera się niepowtarzalny widok na Giewont, wspaniałe białe krajobrazy zimą oraz pełne zieleni wiosną i latem, a także absolutny spokój. Rezerwując nocleg w Kościelisku, warto zapoznać się z miejscowymi atrakcjami. We wsi znajduje się m.in. drewniany kościół pod wezwaniem św. Kazimierza, zbudowany tuż przed I wojną światową. Warto również wiedzieć, że w Kościelisku, w okresie 20-lecia międzywojennego, stacjonowała Straż Graniczna. To wyjątkowe miejsce było inspiracją dla wielu, pochodzących z tych okolic artystów, m.in. dla słynnego Sabały (Jana Krzeptowskiego), człowieka wielu talentów, w tym także pieśniarza.

Kościelisko: wszystko czego potrzebujesz

Kościelisko znajduje się niewiele ponad 5 km od Zakopanego. W bardzo łatwy sposób można zatem dostać się do tego ośrodka miejskiego po polskiej stronie Tatr. Dojeżdżając do Zakopanego, można skorzystać z tamtejszych atrakcji, takich jak Aqua Park czy Zjeżdżalnia Grawitacyjna oraz zwiedzić najciekawsze miejsca: kościoły, sanktuaria i muzea. Dojazd do kolejki linowej na Kasprowy Wierch zajmuje niecałe 20 minut, bardzo łatwo jest również dotrzeć do mieszczącej się w centrum Zakopanego Wielkiej Krokwi. Jednakże, rozwiązanie, takie jak pensjonat w Kościelisku, pozwala również na wykorzystanie wczasów na absolutny odpoczynek, bez konieczności dojazdu gdziekolwiek. Wynika to z udogodnień, które znajdują się także na miejscu. Liczne są np. pensjonaty z basenem, które pozwalają na odbudowanie tężyzny fizycznej oraz dbałość o swoje zdrowie i urodę. Pensjonaty w Kościelisku z basenem, to nie jest jedyne udogodnienie. Do rzadkości nie należą też oferty z wyżywieniem. Po całodziennych wyprawach, mając wynajęty pensjonat z wyżywieniem, można spokojnie wracać, nie martwiąc się jeszcze o szukanie restauracji. Blisko Kościeliska znajdują się Termy Chochołowskie czy Biały Dunajec. Osoby pragnące podziwiać Tatry w całej okazałości mogą również udać się na Słowację. Kościelisko dzieli od granicy niewielka odległość. To miejsce, które trzeba koniecznie odwiedzić i spędzić tam wspaniały czas relaksu, korzystając z komfortowych noclegów.

Kościelisko to idylliczne miejsce wypoczynkowe, gdzie każdy odnajdzie swój zakątek na łonie natury. Wybierając pensjonat, jest się w pobliżu przyrody, jednocześnie posiadając bazę do dalszych podróży i zwiedzania okolicznych miejscowości.

Poczekaj chwilkę...