Kwatery prywatne i pokoje gościnne Bukowina Tatrzańska

Pokoje Gościnne Wilczek

Miło nam zaprosić państwa na cudowny wypoczynek do Bukowiny Tatrzańskiej. Przez cały rok Pokoje Gościnne Wilczek zapewnią Państwu komfort i miłą atmosferę pełną góralskiej gościnności i spokoju. Budynek położony jest na Wierchu Rusińskim, skąd podziwiać można piekną panoramę całej Bukowiny oraz Tat ...

od: 45 PLN / noc

Filtruj po:

Pokoje Bukowina – gdzie się zatrzymać?

Malowniczo położona miejscowość na Podhalu przez cały rok gości turystów spragnionych świeżego, górskiego powietrza i odpoczynku z dala od zgiełku wielkich miast. Baza noclegowa Bukowiny jest bardzo zróżnicowana. Można się zatrzymać w luksusowym hotelu z wszystkimi możliwymi udogodnieniami lub wybrać opcję ekonomiczną. Najwięcej da się zaoszczędzić, zatrzymując się w prywatnych pokojach w Bukowinie. Gościnność lokalnych mieszkańców może zaskoczyć, podobnie jak standard udostępnianych gościom lokali. Są to zwykle zadbane, komfortowo urządzone pokoje z wygodnymi łóżkami, telewizorem i prywatną łazienką. Często taka kwatera w Bukowinie posiada szereg dodatkowych atrakcji, takich jak dostęp do ogrodu czy plac zabaw. Przed wyborem konkretnego obiektu koniecznie trzeba dokładnie zapoznać się z ofertą, przejrzeć galerię zdjęć i opinię gości, którzy zatrzymali się w danym miejscu.

Kwatery Bukowina Tatrzańska – dlaczego warto je wybrać?

Niewątpliwą zaletą jest kameralny charakter tego typu obiektów. Prywatne pokoje Bukowina to miejsce, gdzie można odpocząć w towarzystwie własnej rodziny, bez konieczności przebywania w licznym gronie gości hotelowych podczas posiłków czy spacerów na terenie obiektu. Z tego względu kwatera w Bukowinie stanowi idealny wybór dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących niezależność. Nie bez znaczenia jest także dobra cena noclegu i kontakt z właścicielami, którzy chętnie udzielają informacji i potrafią doradzić, co warto zobaczyć w okolicy. Często są w stanie spełnić indywidualne wymagania dotyczące noclegu, na przykład zapewnić łóżeczko turystyczne dla malucha czy wypożyczyć rowery. Warto takie kwestie uzgodnić jeszcze przed przyjazdem.

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej

Lokalny folklor jest tym, czego warto doświadczyć podczas wakacji w górach. Z pewnością dla każdego, kto wynajmie tam kwatery Bukowina Tatrzańska otwiera wiele możliwości. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się tamtejsze termy – jedne z najnowocześniejszych w Europie, wypełnione wodą o właściwościach zdrowotnych. Kompleks składa się z 20 basenów różnej wielkości, w których przez cały rok utrzymuje się temperatura 30–38℃, 8 rodzajów saun, strefy zabaw, wellness i zaplecza gastronomicznego. Miejsce noclegowe w Bukowinie to także idealna baza dla wypadów w dalsze zakątki regionu. Na turystów czekają szlaki na całym Podhalu, a także atrakcje Zakopanego. Na pewno warto tam odwiedzić Krupówki, Muzeum Oscypka i przejechać się kolejką linową na Kasprowy Wierch. Miłośnicy wspinaczki i wymagających górskich szlaków mogą  wyruszyć w Tatry Wysokie – na Rysy, Orlą Perć czy Kozią Przełęcz, koniecznie pamiętając o bezpieczeństwie. Natomiast drogę do Morskiego Oka są w stanie pokonać niemal wszyscy, dzięki szerokiej asfaltowej drodze, która prowadzi do tego malowniczego stawu. Wynajęcie kwatery w Bukowinie Tatrzańskiej pomaga nieco obniżyć cenę noclegu, który w samym Zakopanem może sporo kosztować. Odległość od centrum zimowej stolicy Polski wynosi zaledwie 16 kilometrów.

Poczekaj chwilkę...