Heart by Amaro w Zakopanem

W dniu 1 lipca 2020 roku w dawnej Willi Marillior otwarto 5 gwiazdkowy Nosalowy Park Hotel & Spa. W tym kompleksie wypoczynkowym znajdzie się także autorska restauracja, sygnowana nazwiskiem jednego z najznakomitszych polskich szefów kuchni - Wojciecha Modesta Amaro.

Restauracja Heart By Amaro została stworzona dla osób, które pragną poznać kuchnię tego utalentowanego i niezwykle charyzmatycznego zdobywcy jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień w sztuce kulinarnej – gwiazdki Michelin. Wojciech Modest Amaro i jego nowa restauracja w Zakopanem są kolejnym pretekstem, aby odwiedzić to miasto. Autorska restauracja mieści się we wspaniałym kompleksie 5* Nosalowy Park Hotel & Spa, w którym oprócz degustowania dań ze wspaniałej kuchni, można także wypocząć po trudach wędrówki po górach oraz zadbać o zdrowie i piękno ciała. Inspiracją do otwarcia Heart by Amaro były podróże kulinarne kucharza oraz doświadczenia, jakie zdobył on na przestrzeni wielu lat pracy w najlepszych kuchniach.

Dania inspirowane lokalnymi specjałami

Nowa restauracja Wojciecha Modesta Amaro będzie doskonałym miejscem do wspólnego biesiadowania przy stole i spędzania czasu w rodzinnym gronie. W karcie menu można znaleźć regionalne specjały. Dania te w wysublimowany sposób konkurują z potrawami kuchni włoskiej, hiszpańskiej czy greckiej. Heart by Amaro to nie tylko podróż kulinarna, ale także możliwość poznania bogactwa smaków z obszaru Zakopanego. To miejsce, w którym będzie można rozkoszować się wspaniałymi potrawami, podanymi w tradycyjny, ale również bardziej nowoczesny sposób.


 restauracja zakopane