Beernarium w Zakopanem

Słowo „piwo” kojarzy się wszystkim głównie z popularnym trunkiem alkoholowym, tymczasem jest ono z powodzeniem wykorzystywane w pielęgnacji ciała, o czym można się przekonać, korzystając z usług Piwnego Spa na zakopiańskich Krupówkach.

18 maja tego roku zostało otwarte w Zakopanem, Beenarium Piwne Spa. W miejscu tym, oczywiście z zachowaniem wszystkich obostrzeń, związanych ze Stanem Zagrożenia Epidemiologicznego, można skorzystać z kąpieli piwnych, winnych, romantycznych i VIP. Oferowane są również masaże i pakiety DAY SPA. Dla osób planujących zabiegi w tym wyjątkowym miejscu, właściciele przygotowali również niezwykle atrakcyjną ofertę hotelową wraz z usługami w Beenearium i śniadaniem. Jak się okazuje piwo nie tylko doskonale smakuje, ale również działa regenerująco na skórę, ponieważ kąpiel w nim świetnie ją nawilża i odżywia. W SPA można skorzystać również z sauny i relaksu na słomie. Jako doskonały dodatek do wszystkich zabiegów oferowana jest oczywiście degustacja piwa.

Piwne Spa w Zakopanem – jedyne takie miejsce w Polsce

Beenarium to rewelacyjny pomysł na spędzenie atrakcyjnego weekendu w Zakopanem, zapewniającego relaks na najwyższym poziomie. Pomieszczenia, w których odbywają się zabiegi, są zaaranżowane w sposób naturalny, z użyciem drewnianego wyposażenia. Dzięki kąpieli w piwie skóra oczyszcza się, ujędrnia i poprawia się jej PH. Piwo to magazyn witaminy B, protein, aminokwasów i cennych minerałów. Pobyt w Beenarium może przyczynić się do redukcji wielu uciążliwych schorzeń, takich jak problemy z łuszczycą, trądzikiem czy bólami stawowymi. Kąpiel piwna poprawia krążenie i zapewnia pełną detoksykację organizmu.

Rezerwacji dokonuję się przez stronę Piwnego Spa lub telefonicznie.

piwne spa zakopane