Escape Room w Zakopanem

Jeśli szukasz miejsca na spędzenie czasu w niekonwencjonalny sposób, to Escape Room w Zakopanem, z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Escape Room- zagadkowa kraina

Escape Room to zbiór tematycznych pokoi o różnym poziomie trudności, będących polem rozgrywki zagadkowej gry. Zabawa polega na rozwiązywaniu szeregu tajemnic i wykonywaniu zintegrowanych zadań, prowadzących do odkrycia klucza i wydostania się z pomieszczenia. Wynik gry pozostaje całkowicie w rękach graczy, toczących rozgrywkę pod presją tykającego zegara, odliczającego czas do ukończenia zabawy. W pokojach natrafisz na różne kryteria zagadek: manualne, logiczne oraz nowoczesne z elementami elektroniki. Escape Room jest idealnym miejscem dla grupy o zróżnicowanych zainteresowaniach i wieku. Kluczem do wygranej jest współpraca drużyny, zdolność analitycznego myślenia z wykorzystaniem spostrzegawczości i sprytu. Największy Escape Room na Podhalu oferuje bilety indywidualne i grupowe. Istnieje możliwość organizacji imprezy urodzinowej lub wieczoru kawalerskiego.

Czy sprostasz zadaniu? Sprawdź sam!

Pokoje zagadek można odwiedzić przy ul. Kościuszki 3 w Zakopanem przez wszystkie dni tygodnia od godziny 11:00 do 21:00. Aktualnie dostępne atrakcje to 4 warianty przygody: bajkowy pokój “Alicji w Krainie Cudów”, detektywistyczna podróż zagadek Sherlocka Holmesa, pokój dla pasjonatów archeologii - ’’Mumia” oraz ucieczka z więzienia “Shawshank”. Bilety uczestnictwa dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie https://www.eschouse.pl/#coto oraz stacjonarnie.

Escape room, pokój zagadek Zakopane