Zabawa dla całej rodziny – Park Linowy Gubałówka

Wiele osób poszukuje możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. To doskonała forma relaksu i odstresowania się po ciężkim tygodniu nauki czy pracy. Idealnym sposobem na naładowanie akumulatorów jest pobyt w Parku Linowym Gubałówka.

Park Linowy „Złota Grań” na Gubałówce to miejsce niezwykłe, w którym można spędzić czas na aktywnej zabawie. To wspaniały pomysł na rodzinny, weekendowy wypad, szczególnie, gdy pogoda dopisuje. „Złota Grań" to obiekt położony na szczycie Gubałówki w Zakopanem. Znajduje się w odległości 60 metrów od górnej stacji kolei linowo-terenowej PKL. Stworzonych w „Złotej Grani” 7 tras o różnych stopniach trudności, pozwala poczuć się niczym na prawdziwym obozie przetrwania. Na odwiedzających gości czekają wyzwania o różnych stopniu trudności, ponad 100 przeszkód i 700m zjazdu na tyrolkach.

Park Linowy Gubałówka – przygoda dla małych i dużych

Dla zwiększenia dawki adrenaliny przygotowano także stanowiska do gry w paintball, profesjonalną strzelnicę, a także 16 -metrowy pal i ściankę wspinaczkową, która z pewnością będzie wielkim wyzwaniem, nawet dla amatorów górskich wspinaczek. Park Linowy „Złota Grań” zaprasza także najmłodszych  gości. To dla nich przygotowano ogromny plac zabaw. „Złota Grań” to doskonałe miejsce do zorganizowania niezapomnianych imprez integracyjnych, zarówno dla pracowników firm, jak i ich rodzin. Władze parku proponują atrakcyjne zniżki dla grup wycieczkowych oraz możliwość wynajęcia całego obiektu.

Park linowy Zakopane Gubałówka