Wyjątkowy Jarmark świąteczny w Poroninie

Od 13 do 15 grudnia 2019 roku w Poronienie odbędzie się wielki Jarmark świąteczny. W tym roku na odwiedzających czekają liczne atrakcje i upominki.
 

Świąteczny Jarmark w Poroninie, to wydarzenie, na które warto wybrać się wraz z całą rodziną. Jarmark organizowany jest przez Gminę Poronin i tamtejszy ośrodek kultury. Dla wszystkich odwiedzających przewidziano wiele bardzo interesujących atrakcji. Jarmark rozpocznie się od godziny 10.00 w dniu 13 tego grudnia. Tego dnia odbędą się targi świąteczne i wspólne ubieranie choinek. Na 14 grudnia zaplanowano dalszy ciąg wielkich targów świątecznych, zaś później warsztaty dla dzieci – „Fabryka Świętego Mikołaja”.

Ostatni dzień Jarmarku to popisy wokalne uczniów szkół podstawowych z Poronina, jasełka w wykonaniu zespołu regionalnego „Regle” oraz kolędowanie z grupą „Bystrzanie”. Dla publiczności zatańczą również elfy – grupa animacyjna „EncePence”. Na zakończenie imprezy przewidziano koncert zespołu „Beti i Bobas”. W czasie jarmarku będzie można zakupić pamiątkowy kubek i napić się darmowego grzańca.

Wyjątkowy Jarmark świąteczny w Poroninie