Wieczór Koleżanek – wyjątkowa zabawa dla kobiet w Zakopanem

W tym tygodniu Villa Toscana przygotowała dla wszystko Pań wspaniałą niespodziankę. Już w piątek, 6 marca, odbędzie się tam Wieczór Koleżanek.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet piękna Villa Toscana wraz ze wspaniałą artystką, jaką jest Megitza, zapraszają wszystkie Panie na cudowny Wieczór Koleżanek. Będzie to kobiece spotkanie, na którym każda Pani znajdzie coś dla siebie. Restauracja Villa Toscana przygotowała na ten wieczór specjalny poczęstunek. Odbędzie się także koncert duetu Megitza & Ondycz. Występ ten to nie lada gratka dla miłośników dobrego grania. Kontrabasistka i gitarzysta tworzą niezwykle oryginalną muzykę, będącą mariażem folku, bluesa i rocka, w tonacjach bałkańsko, cygańsko, góralskich. Ten wyjątkowy koncert, na pewno będzie pięknym upominkiem dla muzykalnych Pań. Ponadto, w ramach tego wydarzenia odbędzie się również lekcja makijażu, przygotowana przez Marzenę Balarę ze Studia Glossy.

Organizatorzy zapraszają na ten interesujący o godzinie 18.00. Można wybrać się solo lub z przyjaciółkami. Jedno jest pewne – to będzie najlepszy wieczór koleżanek.

Zobacz oferty noclegi Biały Dunajec.

wyjątkowa zabawa dla kobiet w Zakopanem