Warsztaty Samby w Zakopanem

Już w tę sobotę, 15 lutego 2020 r., w Zakopanem odbędą się wyjątkowe warsztaty samby z Sylwią Lula Raźną. To idealny sposób na spędzenie walentynkowego weekendu oraz zdobycie nowych, niezwykłych umiejętności.

Najbliższa sobota w Zakopanem będzie fascynująca i naprawdę gorąca. Wszystko to za sprawą Samba Workshop, które odbędą się w FIT&GYM Nosalowy Dwór Resort & Spa przy ul. Balzera. To właśnie tam swoje zajęcia poprowadzi Sylwia Lula Raźna. Ta niezwykle utalentowana tancerka, choreograf i instruktor tańca latynoskiego, znana jest m.in. ze swoich układów tanecznych tworzonych na potrzeby popularnego programu „You Can Dance”. Zajęcia będą składały się z Axe (brazylijskiego tanecznego aerobiku), nauki kroku podstawowego oraz płynnych ruchów, elementów improwizacji oraz choreografii rodem z karnawału w Rio De Janeiro.

Teraz każdy będzie mógł poczuć się, jak gwiazda latynoskich rytmów. To świetna propozycja zarówno dla początkujących, jak i rozwijających swoje umiejętności taneczne. Początek imprezy o godz.15.00.

Noclegi Poronin

Warsztaty Samby w Zakopanem