Spływ Dunajcem Zakopane

Spływ Przełomem Dunajca - wycieczki jednodniowe Zakopane

Spływ Dunajcem, to idealna atrakcja dla wszystkich wielbicieli adrenaliny. To również fantastyczny pomysł na spędzenie wolnego czasu z kimś, kto dopiero będzie próbował swoich sił w tego rodzaju aktywności. To także gwarancja niezapomnianych wrażeń!

Zachwycający spływ Dunajcem – atrakcja dla każdego

Podróżni bardzo często decydują się na wybrane noclegi Zakopane i z nich ruszają w dalszą drogę. Niezwykle popularne w ostatnich latach stały się wyjazdy jednodniowe na spływ Dunajcem z Zakopanego. Nie trzeba być specem od raftingu, aby móc skorzystać ze spływu Dunajcem. To atrakcja dla każdego, ponieważ można odbyć go także w spokojniejszej części rzeki i skorzystać z profesjonalnych usług dla zapewniania sobie najwyższego bezpieczeństwa. Możliwy jest np. spływ Dunajcem Zakopane na tratwie z wyszkolonym flisakiem. Taka wycieczka pozwala spokojnie czerpać radość z piękna okalającej, podhalańskiej natury. Tego rodzaju widoki zapadają w pamięć już na zawsze. Decydując się na spływ Dunajcem Zakopane, można być także pewnym tego, że pozna się bliżej kulturę i historię regionu. W czasie spływu flisacy chętnie opowiadają ludowe legendy oraz regionalną historię okolicznych miejsc. Oczywiście Zakopane spływ Dunajcem na tratwie nie oznacza, że w czasie całej wycieczki poruszać się będziecie tylko tam, gdzie nurt jest spokojny. Jednak w obecności doświadczonych flisaków nie ma powodów do zmartwień, bardzo sprawnie radzą sobie z naturą, znanej im od wielu lat, rzeki. Niezależnie od tego, czy wybraliście noclegi Murzasichle, kwatery Zakopane czy inne miejsce, warto wybrać wyjazdy jednodniowe na spływ Dunajcem z Zakopanego, spośród bogatej oferty miejscowych atrakcji. Spływ przełomem Dunajca na tradycyjnej, drewnianej tratwie, to wspaniałe przeżycie. Dzięki niemu bliskie sercu staje się, nie tylko Podhale, ale także Spisz ze swoim cudownym Zamkiem w Niedzicy czy Zapora Czorsztyńska.

Spływ Dunajcem Zakopane

Każdy ma inne upodobania, niektórzy zdecydowanie bardziej wolą dreszczyk emocji od spokojnej podróży tratwą. W takim przypadku warto dobrze się zorganizować. Kwatery Bukowina Tatrzańska lub noclegi Poronin pozwolą szybko dotrzeć do lepiej skomunikowanych miejsc, z których łatwiej dostać się do miejsc spływu. Dobrym rozwiązaniem jest także Zakopane spływ Dunajcem bus na wynajem. Wówczas najłatwiej jest dojechać w określone miejsce na wyznaczoną porę. Decydując się na bardziej ekstremalny Zakopane spływ Dunajcem należy odpowiednio przygotować swój strój. Dobrze jest znaleźć doświadczonego organizatora raftingu, który zapewni kaski i kamizelki ochronne na spływ. Ekstremalny spływ Dunajcem Zakopane odbywa się na specjalnie przygotowanych pontonach i w obecności wykwalifikowanego sternika. Najczęściej sternik jest także ratownikiem. Dunajec jest stosunkowo spokojną rzeką, co sprawia, że przy pomocy specjalistów, także nowicjusze mogą wziąć udział w raftingu. Spływ Dunajcem na wyspecjalizowanych pontonach mogą również odbywać dzieci i młodzież. Wystarczy odpowiednio je do tego przygotować i zachować środki bezpieczeństwa, zalecane przez sternika i organizatora wyprawy. Na sam koniec wycieczki wynajęty Zakopane spływ Dunajcem bus, bezpiecznie odwiezie was do wybranej bazy noclegowej. Niesamowite emocje i niepowtarzalne wrażenia zostaną z wami na zawsze. Po drodze zobaczycie również wyjątkowe miejsca Spisza, takie jak na przykład gotycki kościół drewniany w Dębnie, który został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Uatrakcyjnij swój pobyt w Zakopanem i zdecyduj się na spływ Dunajcem. To nieistotne, czy to będzie Twój pierwszy raz, czy może jesteś już zaprawiony w raftingu. Warto przepłynąć wspaniały Dunajec choćby dla samych uroków natury, jakie można oglądać po drodze.

Informacje i zapisy na Wycieczkę Spływ Dunajcem, tel: + 48 666 990 969

Przystań flisacka w Szczawnicy

Przystań flisacka w Sromowcach Wyżnych