Skutery śnieżne – zimowa atrakcja Zakopanego

Na turystów odwiedzających polskie góry, czekają wyjątkowe oferty, takie jak na przykład skutery śnieżne – zimowa atrakcja Zakopanego

Planując urlop w Zakopanem lub w jego okolicach można skorzystać z wyjątkowej oferty, urozmaicającej pobyt turystyczny, w postaci niesamowitej, pełnej adrenaliny wycieczki skuterami śnieżnymi. Witów Extreme, to przygoda, którą będzie się bardzo długo wspominało. Wiele osób spędzając czas w Zakopanem, korzysta z klasycznej atrakcji, jaka są kuligi, jednak spore grono turystów pragnie czegoś więcej – wyjątkowej przygody, która dostarcza niesamowitych wrażeń. Propozycje wycieczek na skuterach śnieżnych są dostosowane do potrzeb i możliwości turystów. Są organizowane zarówno dla klientów indywidualnych, rodzin, jak również dla firm. Może to być spokojne podziwianie widoków, romantyczna przejażdżka nocą, zwiedzanie stricte turystyczne lub ekstremalne, białe szaleństwo. Organizatorzy gwarantują najpiękniejsze widokowo trasy, doskonały sprzęt w postaci nowoczesnych, w pełni sprawnych skuterów śnieżnych. Oferta obejmuje również wjazd na najwyższy szczyt Podtatrza – Magurę Witowską, położoną na wysokości 1232 m.n.p.m. Wycieczki mogą być organizowane, zarówno dla nowicjuszy, jak i dla osób doskonale radzących sobie z jazdą na skuterach. Nad bezpieczeństwem każdego uczestnika czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów.

Punkt wypożyczalni skuterów śnieżnych znajduje się przy stacji narciarskiej Witów SKI, w odległości kilkunastu minut drogi samochodem od Zakopanego.

Skutery śnieżne Zakopane

Witów 205c

janikextreme@gmail.com

+48 575 000 758

www.witowextreme.plJeśli zarezerwowałeś noclegi w Murzasichle lub okolicy koniecznie skorzystaj z tej atrakcji.