Red Bull 400 - Zakopane 2020

Już 15 sierpnia 2020 roku w Zakopanem, zorganizowana zostanie 3 edycja Red Bull 400. Jeden z najtrudniejszych biegów tego lata, który wymaga wytrzymałości, determinacji oraz umiejętności kontroli ciała.

Jest to wyzwanie dla doświadczonych biegaczy, którzy chcą przetestować swoje siły. To idealny event, umożliwiający sprawdzenie swojej wytrzymałości i przekonanie się, jakim wyzwaniom może sprostać organizm. Wygrana w tej wyjątkowej próbie sił, należy się uczestnikowi wyścigu, który jako pierwszy dotrze na sam szczyt skoczni narciarskiej. Długość biegu wynosi 400 metrów, jednak ukończenie tej trasy jest naprawdę wielkim wyczynem. Rozpoczyna się ona u podnóża skoczni, a meta znajduje się na grzbiecie Wielkiej Krokwi. Droga prowadzi niemal cały czas pod górę, tak więc trasa jest wyczerpująca fizycznie i przeznaczona dla najtwardszych biegaczy.

Jeśli chcesz sprawdzić swoje siły w jednym z najcięższych biegów, przyjdź na Red Bull 400 już 15 sierpnia 2020 roku pod Wielką Krokwie. To test charakteru oraz ciała.

wielka krokier zakopane