Quadami wokół Zakopanego

Jeśli znudziło Ci się zwyczajne chodzenie po górskich szlakach albo monotonne jeżdżenie kolejkami górskim, z pewnością doskonałą odmianą okaże się oglądanie krajobrazu na quadzie. Jest to pełne emocji zwiedzanie górskich terenów. Quads Bikes Zakopane oferuje wycieczki na czterokołowcu i niezapomniane chwile spędzone w bardzo ekscytujący sposób. Z takich wypraw na pewno z chęcią skorzystają nie tylko miłośnicy quadów, ale również osoby, które nie miały z nimi nigdy do czynienia. 

Quads Bikes – relaksacyjnie i ekstremalnie

W ofercie Quads Bikes znajduje się wiele tras przeznaczonych do spokojnej rekreacji. Jazda quadem pozwala pozbyć się stresu i zrelaksować w czasie podziwiania oszałamiających widoków górskich. Wspólny wyjazd quadami może być doskonałym pomysłem na spędzenie rodzinnego popołudnia lub zawodowego spotkania integracyjnego. Osoby, które kochają mocniejsze wrażenia mogą wybrać jedną z tras ekstremalnych, które obfitują w różnego rodzaju utrudnienia i niespodzianki. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie w ofercie.

Sprzęt 

Firma Quad Bikes dysponuje profesjonalnymi quadami typu Can Am i Yamaha Grizzli 450. Wszystkie pojazdy mają napęd na 4x4 i są w doskonałym stanie technicznym. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Wypożyczalnia znajduje się pod adresem Zakopane, ul. Krzeptówki Boczne 6.

quady zakopane, wypożyczlnia quadów