Myszogród Zakopane – poznaj wyjątkowy świat myszek

Skorzystaj z magicznego przejścia w górnej części Krupówek, aby dostać się do wyjątkowego świata ponad 1000 malutkich myszek. Zobaczysz tam, na co stać te małe gryzonie, żyjące wśród bajkowych miejsc i obiektów.

Myszogród Zakopane to jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie można oglądać naturalne zachowanie ponad 1000 myszek, które zamieszkują specjalnie przygotowaną scenerię. Inspiracją do jej stworzenia były najpiękniejsze baśniowe krajobrazy oraz dziecięca wyobraźnia, która (jak wiadomo) nie zna granic. Kreatywne grono dwunastu artystów stworzyło dla tych cudownych zwierzątek przestrzeń pełną niespodzianek. Znajdują się tam zamki, pociągi, instrumenty muzyczne, pirackie statki, wielkie sery czy nawet UFO! Wszystko to do dyspozycji gryzoni, które harcują po całym terenie, bawiąc się w najlepsze i zachwycając wszystkich odwiedzających. Te niepozorne stworzenia zajmują norkę o powierzchni aż 200m². Wspólne grono tworzą tam różne gatunki myszek – od białych i brązowych po długowłose i egipskie. Prawdziwą gratką są, zadomowione w tej nietuzinkowej norce, myszki pigmejskie, najmniejsze gryzonie na świecie. To piękne miejsce a jego mieszkańcy są ulubieńcami najmłodszych gości tego bajkowego, mysiego świata.

Śliczne myszki, zamieszkujące Myszogród Zakopane, można odwiedzać codziennie od 10.00 do 20.00. Specjalnie dla najmłodszych gości przygotowano ofertę biletów ulgowych oraz rodzinnych. Każdy może cieszyć się tą wspaniałą atrakcją.


Noclegi Poronin

Myszogród Zakopane