Pokoje gościnne U Teklorza

ul.Sądelska 102b, 34-531 Murzasichle
604452540
Utworzony:
Ocena:
0,0

Serdeczenie zapraszamy do naszego domu na wypoczynek grupy zorganizowane oraz gości indywidualnych.

Polecamy noclegi w pokojach z łazienkami , tv , wifi , większości z balkonami z widokiem na góry.

Oferujemy pełne lub częściowe wyżywienie.

OBIEKT POSIADA POZYTYWNĄ OPINIĘ PSP

Do dyspozycji gości:

- pokoje 1,2,3,4,5 osobowe

łączna ilość miejsc noclegowych 60

 • świetlica wyposażona w billard , piłarzyki ,pinpong , tv 50 cali , sprzęt grający , drabinki , lusto , materace
 • szałas regionalny (ogrzewany) z miejscem na grilla
 • plac zabaw przed domem
 • miejsce do gry w siatkówkę
 • obszerny bezpłatny parking na autokary i samochody osobowe

Oferujemy pomoc w zorganizowaniu przewodnika,wycieczki,kuligu,prelekcji oraz imprez integracyjnych.

Polecamy posiady góralskie z kapelą,pieczonym prosiakiem,duszoną baraniną lub przy grillu który organizujemy bezwzględu na porę roku.

Udogodnienia:
 • miejsce postojowe
 • pokoje z łazienkami
 • możliwość zabrania zwierząt
 • mikrofalówka
 • wifi
 • miejsca na ognisko, grill
 • kuchnia w pełni wyposażona
 • ręczniki
 • tv

Dodaj swoją opinię

Oceń obiekt w skali 1-5

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Usługowa Andrzej Łukaszczyk, sądelska 103a, 34-531 Murzasichle NIP 7361689280, REGON w celach związanych z wykorzystaniem opinii/komentarza na potrzeby treści zamieszczanych w serwisie https://www.podtatrami24.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na korzystanie przez Firma Usługowa Andrzej Łukaszczyk, sądelska 103a, 34-531 Murzasichle NIP 7361689280, REGON komentarzy na potrzeby treści zamieszczanych w serwisie https://www.podtatrami24.pl.

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem i akceptuję jego treść.

Twój adres IP: 44.221.73.157

Adres:

Pokoje gościnne U Teklorza

ul.Sądelska 102b, 34-531 Murzasichle
Telefon:

Formularz kontaktowy

Pokoje gościnne U Teklorza

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Firma Usługowa Andrzej Łukaszczyk, sądelska 103a, 34-531 Murzasichle NIP 7361689280, REGON w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Firma Usługowa Andrzej Łukaszczyk, sądelska 103a, 34-531 Murzasichle NIP 7361689280, REGON zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem i akceptuję jego treść.