Garmin Winter Sports Festival 2020

Już w połowie lutego w Białce Tatrzańskiej, nieopodal Zakopanego, odbędzie się kolejny Garmin Winter Sports Festival 2020. To wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich miłośników sportów zimowych i dobrej zabawy.

Garmin Winter Sports Festival 2020 to już siedemnasta edycja tego wydarzenia. Tym razem odbędzie się ono w dniach 14-15 lutego. Kierując się w tych dniach do Białki Tatrzańskiej, należy przygotować się na prawdziwe emocje. W ramach festiwalu odbędą się bowiem zawody Pucharu Europy FIS w narciarskiej i snowboardowej konkurencji Big Air. Oprócz tego fantastycznego widowiska, na wszystkich widzów czekają także inne atrakcje. Wśród nich warto wymienić rowerowy freestyle, w czasie którego rozpędzeni do kilkudziesięciu kilometrów na godzinę zawodnicy będą wybijać się ze specjalnie przygotowanej skoczni, aby wykonać niesamowite ewolucje, manewrując ponad 6 metrów nad śniegiem.

Na miłośników silnych emocji i zjawiskowych występów sportowych organizatorzy przygotowali także miasteczko festiwalowe, gdzie można będzie wziąć udział w przygotowanych konkursach. Wstęp bezpłatny.


Białka Tatrzańska noclegi

snow park - freestyle Białka Tatrzańska