Figury Woskowe EXPO Krupówki

Wystawa figur woskowych na Krupówkach, to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w Zakopanem. Można udać się tam niezależnie od pogody, jest to zatem idealna propozycja na dni, które nie nadają się na spacer po górach czy narty.

Figury Woskowe EXPO Krupówki, to unikalna wystawa, na której można podziwiać postaci celebrytów, a nawet wykonać sobie z nimi zdjęcia. Figury tam znajdujące się, to zarówno osoby związane ze światem filmu, jak i sławni sportowcy czy politycy. Można spotkać wśród nich m.in. Adama Małysza czy bohaterów serialu „Świat Według Kiepskich”, a także niesamowitą Marylin Monroe czy Kapitana Jacka Sparrowa z popularnej serii „Piraci z Karaibów”. Specjalnie dla dzieci, umieszczono także na wystawie, postaci ze znanych bajek. Wszystkie figury zostały wykonane z wosku w skali 1:1 i są niezwykle realistyczne. Każda postać została opatrzona szczegółowym opisem. Jest to zatem świetna okazja, aby opowiedzieć dzieciom o najważniejszych osobach ze świata sztuki, sportu i polityki. Daje to niepowtarzalną możliwość połączenia doskonałej zabawy z nauką. Jest to jedyne takie miejsce w Polsce, dlatego też warto odwiedzić je będąc w Zakopanem. Wystawa jest czynna codziennie od godziny 10.00 aż do 21.00.

Lokalizacja wystawy Figury Woskowe EXPO na Krupówkach daje także wiele innych możliwości – po zakończeniu zwiedzania można skorzystać z pozostałych, okolicznych atrakcji, takich jak na przykład laserowa galaktyka, labirynt luster czy zbójnicka kryjówka.


ul. Krupówki 62, Zakopane

Sprawdź oferty: noclegi w Murzasichlu.

Marylin Monroe figury woskowe EXPO Zakopane