Be Happy Sweet Art & Illusion Museum

Be Happy Sweet Art & Illusion Museum w Zakopanem to idealne miejsce na spędzenie czasu w twórczy sposób. Muzeum szczęścia, z pewnością będzie enklawą kreatywności dla miłośników zdjęć i dobrej zabawy. Na miejscu znajdują się liczne atrakcje dla całej rodziny, par a także dla samotnych, artystycznych dusz.

Raj dla fanów mediów społecznościowych

We wnętrzach Be Happy Museum na pewno świetnie odnajdzie się każdy pasjonat mediów społecznościowych. Bajeczna, kolorowa scenografia oraz fantazyjne kształty, zapewnią niepowtarzalne wspomnienia, dodatkowo uwiecznione na zdjęciach oraz filmikach. Jest to niepowtarzalne miejsce na sesję zdjęciową, którą można wykonać samodzielnie lub przy pomocy profesjonalnej obsługi musem. Wśród atrakcji znajduje się basen z piankami Marshmallow, bananowa huśtawka, ogromne figury jednorożców, pand i kultowych słodyczy. Cała aranżacja sprawi, że oderwiesz się od rzeczywistości, zagłębiając się w najdalsze horyzonty kolorowej wyobraźni. W ofercie dostępna jest także organizacja eventów okolicznościowych takich jak: urodziny i wieczory panieńskie w klimatycznym, radosnym stylu.

Jeszcze więcej atrakcji - Muzeum szczęścia

Integralną częścią Muzeum Szczęścia, mieszczącego się w Zakopanem przy Krupówkach 40, jest kawiarnia Sweet Cafe, gdzie odpoczniesz po mocy wrażeń przy pysznej kawie i ciastku. W Sklepiku Be Happy znajdziesz upominki dla bliskich na różne okazje. Wszystkie te atrakcje są dostępne dla turystów całorocznie od niedzieli do czwartku od 10.00 do 18.00 a od piątku do soboty w godzinach 10.00-20.00. Dodatkowym atutem jest zmienność i rozwój aranżacji. Powrót do tego miejsca z pewnością nie będzie oznaczał nudy.

Be Happy Muzeum Szczęścia

Be Happy Muzeum Szczęścia 2

Be Happy Muzeum Szczęścia 3