Wiadomośći, aktualności oraz kalendarz imprez w Zakopanem i okolicy

Wypoczywając w Zakopanem i pobliskich miejscowościach, masz chęć na uczestniczenie w imprezach i wydarzeniach w naszej okolicy?

Jesteś ciekawy by poznać i zobaczyć tradycję, kulturę i obyczaje ludowe górali podhalańskich, a być może jesteś fanem muzyki, fascynuje cię sztuka, kino i teatr?

Zakopane i okolice z roku na rok przygotowuje bardzo bogate kalendarium imprez i mnóstwo wydarzeń, które z pewnością zaciekawią grono osób, w każdym wieku.

Andrzej Poniedzielski - Zakopane Dworzec Tatrzański

Dnia 01.06.2019 w Zakopanem planowany jest występ Andrzeja Poniedzielskiego, który jest świetnym poeta, satyrykiem, pracował nad tekstami dla słynnej polskiej piosenkarki Anny Marii Jopek, a także Grzegorza Turnaua, a nawet Dawida podsiadło, a także dla innych twórców muzyki.

Hunt Run Festiwal - Białka Tatrzańska

W weekend, 4-7 lipca, organizowana jest impreza HUNT RUN Festiwal, która będzie miała miejsce w Białce Tatrzańskiej ,a dokładnie na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Tour de Pologne Amatorów - Bukowina Tatrzańska

Impreza organizowana dla kolarzy amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił pokonując królewski etap Tour de Pologne. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów szosowych na terenie Polski, w który z roku na rok startuje coraz więcej uczestników.